Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Indie (Abigail Blasi, John Noble a Michael Benanav). Svojtka&Co., 2018
Kniha: Indie (Abigail Blasi, John Noble a Michael Benanav). Svojtka&Co., 2018

Indie

Úžasně rozmanitá Indie podnítí vaši zvědavost, rozechvěje vaše smysly a pohladí vás po duši. Nabízí dávné tradice i umělecké dědictví, nádherné krajiny i nápaditou kuchyni.... Číst víc

5,0 1 hodnocení
Nakladatel
Svojtka&Co., 2018
Počet stran
324

Úžasně rozmanitá Indie podnítí vaši zvědavost, rozechvěje vaše smysly a pohladí vás po duši. Nabízí dávné tradice i umělecké dědictví, nádherné krajiny i nápaditou kuchyni. Popsali jsme nejzajímavější místa, navrhované trasy a místní... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Druhý díl dračí fantasy senzace. Kniha Válka saní, S.F. Williamson. NAKLADATEL Host, 2026. Zjistit více

Více o knize


Úžasně rozmanitá Indie podnítí vaši zvědavost, rozechvěje vaše smysly a pohladí vás po duši. Nabízí dávné tradice i umělecké dědictví, nádherné krajiny i nápaditou kuchyni.



Popsali jsme nejzajímavější místa, navrhované trasy a místní tajemství do snadno použitelné podoby, pečlivě připravené našimi zkušenými autory.



Tento průvodce bude to jediné, co budete potřebovat na nezapomenutelnou cestu po Indii. Nakladatelství Lonely Planet již 40 let inspiruje a informuje cestovatele, kteří tak mohou po celém světě poznat skvělé zážitky. Naši zkušení autoři úspěšně objevují ta nejzajímavější místa a vzrušující zážitky. Za pozitivní hodnocení nikdy nepřijímají žádné platby. Můžete si tedy být jistí, že naše rady jsou pečlivě prověřovány přímo na cestě a odrážejí místní znalosti.




  • Zasvěcené tipy, se kterými budou vaše zážitky autentické


  • Návrhy tras a pěších prohlídek, s jejichž pomocí svůj čas maximálně využijete


  • Jeďte přímo na ta nejzajímavější místa a poznejte ty nejlepší zážitky, pečlivě vybrané našimi zkušenými autory


  • Poznejte zemi ještě před cestou – naše okouzlující fotografie vás vtáhnou do kultury Indie


  • Cestujte snadno s našimi skládacími mapami a dopravním tipy



Říkáme to tak, jak to je. Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení, a můžete se proto spolehnout na to, že jsme absolutně objektivní.

Naše katalogové číslo
310474
Originální název
Best of India
Počet stran
324
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
130×200 mm
Hmotnost
350 g
ISBN
9788025622902
Rok vydání
2018
Edice
Poznáváme s Lonely Planet
Jazyk
čeština
Překlad
Nakladatel
Svojtka&Co.
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5
1
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.