Knihy
E-knihy
950 Kč

Běžná cena Běžně 1 117 Kč

Ušetříte 15%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Kolekce bestsellerové YA fantasy série Dvůr trnů a růží...

Dvůr trnů a růží: Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, odvleče ji podivný tvor do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že únosce není zvíře, ale Tamlin – jedna z nesmrtelných bytostí, které kdysi vládly světu. Nenávist se postupně mění v lásku a Feyre musí přijít na způsob, jak zachránit tajuplný svět i svého únosce.

Dvůr mlhy a hněvu: Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid. A stejně tak nemůže zapomenout ani na smlouvu s Rhysandem, s kterým má strávit jeden týden v měsíci. Ač je nyní vznešenou vílou, srdce má stále lidské. A navíc si postupně uvědomuje, že na obzoru se objevuje ještě mnohem větší zlo, než jaké kdy zažila. A tak zatímco se snaží vyznat v zákrutech vílího života, zjišťuje, že její role zachránkyně ještě neskončila. Avšak dokáže se vyrovnat s nebezpečím, které se k ní blíží?

Dvůr křídel a zmaru: Feyre se vrací zpět na Jarní dvůr, aby zde shromáždila informace o Tamlinově armádě a o plánech krále, který hodna Prythian napadnout a zničit. A k tomu musí předstírat svou lásku k muži, kterého ve skutečnosti nenávidí – a jediná chyba může stát život nejen ji, ale může způsobit zkázu i celého království.

Čti víc
Kupte společně
Dvůr trnů a růží 1-3 (kolekce) - Sarah J. Maas
Dvůr křídel a zmaru - Sarah J. Maas
1 309 Kč
Ušetříte 207 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
440+664+720
Hmotnost
1980 g
Nakladatelství
CooBoo
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Věkové doporučení
14+
Rozměr
130×200 mm
Rok vydání
2018
Naše katalogové číslo
309220

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Dvůr trnů a růží 1-3 (kolekce) - Sarah J. Maas
Dvůr křídel a zmaru - Sarah J. Maas
1 309 Kč
Ušetříte 207 Kč

„Knihy jsou nádobami ducha. “

Thomas Mann