Knihy
E-knihy

Kapitánův dárek

4. díl série Mocné kordy rodu Wellnsburgů

Okamžitý download
EPUB
MOBI
6 hodin čtení
Nakladatel
Erika P. Hamlet, 2018

To, aby se vrátil život na hrabství Wellnsburgových do těch normálních kolejí, to by zde nesměl být dárek v podobě tří map Želvích ostrovů, které dostali od samotného kapitána Geweryho, jenž jim je věnoval při odchodu z jeho...

Čti víc

219 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

To, aby se vrátil život na hrabství Wellnsburgových do těch normálních kolejí, to by zde nesměl být dárek v podobě tří map Želvích ostrovů, které dostali od samotného kapitána Geweryho, jenž jim je věnoval při odchodu z jeho lodě, kterou mu všichni, včetně ctihodných sester Josephiny, Augustuny a Rosalindy, pomohli opět získat z rukou loupeživých pirátů. Touha plavit se na ostrovy bude vyburcována samotným příchodem kapitána Geweryho, který byl pozván na jejich svatby a o kterém si myslí, že jejich pozvání k němu snad ani nedorazilo, když se najednou z čista jasna objeví v kostele, aby jim osobně předal svou gratulaci. Jak to ale udělat, aby dostali svolení a mohli použít jednu z honosných lodí hraběte Richarda Wellnsburga, který již nechce slyšet o žádném dobrodružství? Budou lhát a vyplují pod záminkou, že budou doprovázet svého hosta. Lež bude ale odhalena záhy poté, co hrabě Richard, jeho dcera Katarine a Martrek dostanou zprávu od rychlého posla, ze které se dozvídají, že členové hraběcí rodiny jsou na Želvích ostrovech, kde jim byla uloupená jejich honosná loď. Kdo to udělal? Jak se s tím vypořádají a jakých triků použijí ctihodné sestry – jejich sudičky, pro to, aby pomohly?
Čti víc
Kupte společně
Kapitánův dárek - Erika P. Hamlet
Hvězdný šéf - J.D. Hawkins
398 Kč
Ušetříte 100 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
439
Nakladatelství
Erika P. Hamlet
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
308855
Rok vydání
2018

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Kapitánův dárek - Erika P. Hamlet
Hvězdný šéf - J.D. Hawkins
398 Kč
Ušetříte 100 Kč

„Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím.“

Maxim Gorkij