Knihy
E-knihy

Knihy osudů

1. díl série Mocné kordy rodu Wellnsburgů

Okamžitý download
EPUB
MOBI
5 hodin čtení

Příběh se odehrává na konci 17. století v době, která jakoby se zastavila u mocného kardinála Richelieua, kterému tři mušketýři připravili mnoho bezesných nocí. Těžký je život chudého lidu, kde honby na čarodějnice a...

Čti víc

219 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Příběh se odehrává na konci 17. století v době, která jakoby se zastavila u mocného kardinála Richelieua, kterému tři mušketýři připravili mnoho bezesných nocí.
Těžký je život chudého lidu, kde honby na čarodějnice a udavačství jsou na denním pořádku a moc církve a bohaté šlechty je naprosto nepřemožitelná. Knihy osudů otvírají vyprávění o těch, kteří se narodili do slavných, nebo chudých rodin v této nelehké době. Katarine a Martrek, kteří žijí svůj život v anonymitě a stranou od protřelé aristokracie, jsou obdařeni dvojčaty, chlapečkem Christopherem a půvabnou holčičkou Elizabeth. Rána osudu však zpřetrhá všechna rodinná pouta a to krátce po jejich narození. Elizabeth je přesvědčena, že její bratr zemřel a Christopher, pohledný mladý šlechtic, je zase přesvědčen o tom, že Elizabeth je dívkou jeho srdce i přes to všechno, že nemá modrou krev. Při narození těchto dvojčat jim jejich sudičky předurčily osud, na kterém je budou doprovázet bez toho, aby jim daly najevo, kdo jsou a proč jsou s nimi. Tři veselé sestry, podobné těm z kláštera, jenž zasvětily svůj život Bohu, budou bravurně, se vší grácií a humorem plnit svůj úkol, na který byly vyslány.
Čti víc
Kupte společně
Knihy osudů - Erika P. Hamlet
Odcizené dvojče - Erika P. Hamlet
438 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Monika
7.4.2018
Pre mládež - úžasné, moc pekné ! Ak máš rád Harryho Pottra, tak si tyto knihy zamiluješ! ??Vrátí nás to do 17. storočia, čo je zase trochu iný závan vetru, než je moderná kibernetika.
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Knihy osudů - Erika P. Hamlet
Odcizené dvojče - Erika P. Hamlet
438 Kč

„Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu.“

John Ruskin