Knihy
E-knihy

Jan Švankmajer

  CPRESS, 2018
  Na skladě
  Nakladatel
  CPRESS, 2018

  Výpravná publikace mapuje tvůrčí principy celosvětově uznávaného surrealisty Jana Švankmajera. Autor knihy Bruno Solařík, který se spolu s režisérem účastní aktivit skupiny surrealistů, představuje prostřednictvím Švankmajerových názorů a výtvorů celistvé

  Čti víc

  941 Kč

  Běžná cena Běžně 990 Kč

  Ušetříte 5%

  Na skladě, objednávejte ale rychle

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o knize

  Vítejte v obrazotvorném světě Jana Švankmajera, světové legendy české kinematografie.

  Výpravná publikace mapuje tvůrčí principy celosvětově uznávaného surrealisty Jana Švankmajera. Autor knihy Bruno Solařík, který se spolu s režisérem účastní aktivit skupiny surrealistů, představuje prostřednictvím Švankmajerových názorů a výtvorů celistvé svědectví o výjimečném díle této světové legendy české kinematografie. Součástí publikace jsou i dosud nepublikované reprodukce Švankmajerových objektů-fetišů a exkluzivní snímky z jeho nejnovějšího filmu Hmyz.

  This narrative publication maps the creative principles of worldrenowned surrealist Jan Švankmajer. Bruno Solařík, the author of the book, takes part in the activities of a group of surrealists with the artist and director, and presents, by means of Švankmajer’s opinions and creations, a complete testimony of the exceptional work of this world legend of Czech cinematography. One component of the publication is the never before published reproductions of Švankmajer’s objectsfetishes and exclusive shots from his newest film Insects.

  Čti víc
  Kupte společně
  Jan Švankmajer -
  Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky - Elena Favilli, Francesca Cavallo
  1 236 Kč
  Ušetříte 123 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Počet stran
  296
  Hmotnost
  1620 g
  Rok vydání
  2018
  Naše katalogové číslo
  299003
  Vazba
  pevná vazba
  Jazyk
  český, anglický
  Nakladatelství
  CPRESS
  Rozměr
  210×297 mm
  ISBN
  9788026418146
  Věkové doporučení
  15+

  Recenze

  Jak se vám kniha líbila?

  Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda.

  Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti.

  Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

  Čti víc
  Kupte společně
  Jan Švankmajer -
  Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky - Elena Favilli, Francesca Cavallo
  1 236 Kč
  Ušetříte 123 Kč

  „Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. “

  Oscar Wilde