Knihy
E-knihy

Tvrdohlavá stvoření

Okamžitý download
EPUB (Adobe DRM)
PDF (Adobe DRM)
Nakladatel
Pistorius & Olšanská, 2017
Edice
Scholares

Soubor povídek Aimee Benderové Tvrdohlavá stvoření přináší celkem 15 svérázných příběhů odehrávajících se v podivuhodných světech. Ve světech, kde je možné, aby se rodičům dýňohlavcům narodil syn s žehličkou místo hlavy...

Čti víc

135 Kč

Běžná cena Běžně 189 Kč

Ušetříte 29%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Soubor povídek Aimee Benderové Tvrdohlavá stvoření přináší celkem 15 svérázných příběhů odehrávajících se v podivuhodných světech. Ve světech, kde je možné, aby se rodičům dýňohlavcům narodil syn s žehličkou místo hlavy, ve světech, kde se chlapec s klíči místo prstů stává hrdinou, ve světech, kde žijí vedle lidí i malí človíčkové… Osudy těchto fantaskních postaviček líčí autorka citlivě a s obdivuhodným smyslem pro detail, což budí dojem, že její hrdinové jsou skutečné, kdesi vedle nás žijící bytosti. Jsou to především jejich city a touhy, co je přibližuje našemu světu a má tak potenciál silně zasáhnout čtenářovy emoce. Kouzlo těchto povídek, které pod lehce absurdním povrchem vypovídají nemálo o lidském nitru, vyneslo autorce v roce 2005 nominaci na literární cenu James Tiptree Jr.
Čti víc
Kupte společně
Tvrdohlavá stvoření - Aimee Bender
Šéf - Vi Keeland
335 Kč
Ušetříte 199 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
136
Nakladatelství
Pistorius & Olšanská
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
298348
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Nakladatelskou a knihkupeckou firmu Pistorius & Olšanská založili v roce 2006 nakladatel Vladimír Pistorius se svou ženou knihkupkyní Márií Olšanskou. Od samého počátku fungovala firma jako nakladatelství, které se orientuje na českou i překladovou beletrii, poezii, literaturu faktu a literární vědu. Vydává rovněž studentskou edici Scholares, která vzniká v rámci semináře nakladatelské praxe vedeného Vladimírem Pistoriem a pořádaného Ústavem české literatury a komparatistiky FF UK v Praze. Od poloviny roku 2010 firma zahájila rovněž knihkupeckou aktivitu a převzala knihkupectví provozovaná dříve v Příbrami a Hořovicích Márií Olšanskou. Firma má sídlo v Příbrami.

Čti víc
Kupte společně
Tvrdohlavá stvoření - Aimee Bender
Šéf - Vi Keeland
335 Kč
Ušetříte 199 Kč

„Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. “

John Ruskin