Knihy
E-knihy

Prastaré pověsti české

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Pistorius & Olšanská, 2017

Staré pověsti české Aloise Jiráska se opírají především o výbor motivů z kroniky Václava Hájka z Libočan. Kniha Petra Maška, vedoucího oddělení zámeckých knihoven Národního muzea, se snaží oproti tomu zpracovat všechny...

Čti víc

149 Kč

Běžná cena Běžně 198 Kč

Ušetříte 25%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Staré pověsti české Aloise Jiráska se opírají především o výbor motivů z kroniky Václava Hájka z Libočan. Kniha Petra Maška, vedoucího oddělení zámeckých knihoven Národního muzea, se snaží oproti tomu zpracovat všechny významné epické motivy ze čtrnácti významných českých kronik a jejich postupnou proměnu a vývoj. Text je doplněn rejstříkem jmen a informacemi o jednotlivých kronikářích.
Čti víc
Kupte společně
Prastaré pověsti české - Petr Mašek
Jádro - Peter V. Brett
498 Kč
Ušetříte 229 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
152
Nakladatelství
Pistorius & Olšanská
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
298343
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Nakladatelskou a knihkupeckou firmu Pistorius & Olšanská založili v roce 2006 nakladatel Vladimír Pistorius se svou ženou knihkupkyní Márií Olšanskou. Od samého počátku fungovala firma jako nakladatelství, které se orientuje na českou i překladovou beletrii, poezii, literaturu faktu a literární vědu. Vydává rovněž studentskou edici Scholares, která vzniká v rámci semináře nakladatelské praxe vedeného Vladimírem Pistoriem a pořádaného Ústavem české literatury a komparatistiky FF UK v Praze. Od poloviny roku 2010 firma zahájila rovněž knihkupeckou aktivitu a převzala knihkupectví provozovaná dříve v Příbrami a Hořovicích Márií Olšanskou. Firma má sídlo v Příbrami.

Čti víc
Kupte společně
Prastaré pověsti české - Petr Mašek
Jádro - Peter V. Brett
498 Kč
Ušetříte 229 Kč

„Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. “

Jean Cocteau