Mluvící hora - Jaroslav Vrána, František Lopour
Mluvící hora
478 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Mluvící hora

Dobrodružný příběh fantastického světa

6-7 hodin čtení
Nakladatel
Ebenový slon, 2015

Mluvící hora je příběh plný dobrodružství, napětí a nečakaných dějových zvratů, a rovným dílem oslovuje věkové kategorie milovníků tohoto žánru...

Čti víc

478 Kč

Běžná cena Běžně 503 Kč

Ušetříte 5 %

Posíláme do 14 dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Lovec Ando a jeho sestra Ioni z kmene Danaků jako malé děti vyslech­nou pří­běh o dale­kém kraji, ve kte­rém je možné upro­střed ponuré pahor­ka­tiny najít tajemný vrch – Mlu­vící horu.

Její nepo­cho­pi­telný a děsivý hlas zahání do okol­ních mokřadů všechny, kteří by chtěli odha­lit její tajem­ství a zís­kat sílu kou­zel, které do jejího nitra ukryli šamani pra­starého kmene Zamorů. Ando a Ioni však vyslech­nou i dru­hou část pří­běhu o pohos­tin­ných lidech z kmene Bakirů, kteří žijí neda­leko pahor­ka­tiny v krás­ném údolí plném zvěře. Danačtí sou­ro­zenci se jako dospělí vydá­vají do tohoto kraje, za dra­ma­tic­kých okol­ností se setká­vají s bakir­skou dív­kou Tilly a poté se sta­nou váže­nými hosty bakir­ského kmene. Záhy jsou ale zata­ženi do nebez­pečné hry o moc.

Pouš­tějí se do pát­rání po pří­čině smrti dětí bakir­ského náčel­níka, pokou­šejí se odha­lit tajem­ství straš­li­vého démona savany a nako­nec se spolu s novými přá­teli vydá­vají hle­dat Mlu­vící horu. Úspěch jejich výpravy je ten­to­krát otáz­kou života a smrti, a navíc vůbec není jisté, jaká další nebez­pečí je na jejich výpravě čekají.
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
4006-7 hodin čtení
Vazba
pevná vazba
Rozměr
175×245 mm
Hmotnost
960 g
ISBN
9788090613706
Rok vydání
2015
Naše katalogové číslo
280795
Jazyk
čeština
Původ
Česko
Nakladatel
Ebenový slon
Kategorizace

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

O autorech/autorkách

Čti víc

„Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. “

Zdeňka Ortová