Knihy
E-knihy

Programujeme v Pythonu

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Peter Kučera, 2017

Chcete poznat nový populární programovací jazyk? Víte, že s programovacím jazykem Python pracují i v Googlu, Faceboooku a CERNu? Nabízíme vám novou učebnici, která dodržuje nejen didaktické zásady, ale zároveň podporuje kreativitu...

Čti víc

189 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

189 Kč

Více o eknize

Chcete poznat nový populární programovací jazyk? Víte, že s programovacím jazykem Python pracují i v Googlu, Faceboooku a CERNu? Nabízíme vám novou učebnici, která dodržuje nejen didaktické zásady, ale zároveň podporuje kreativitu a hravost, která je v každém z nás.
Učebnice je překladem populární slovenské učebnice. Vychází z potřeb aktivních učitelů, kteří se setkávají v Klubu učitelů informatiky vedeným autorem. Autor učebnice vyučuje 15 let informatiku na gymnáziu v Bratislavě, vede Klub učitelů informatiky, v rámci kterého realizuje školení jazyka Python pro učitele. Spolupracuje na přípravě studentů učitelství informatiky FMFI UK v Bratislavě, aktivně spolupracuje i na vytváření vzdělávacích programů a při posuzování učebnic.
Své zkušenosti z vyučování programování v různých programovacích jazycích využil i při tvorbě učebnice. Autorovi záleží na zvyšování kvality předmětu informatika. Na Slovensku spolupracuje se Státním pedagogickým ústavem, Národním ústavem certifikačních měření a jinými institucemi a školami. S jeho prací jste se mohli setkat prostřednictvím IT Fitness testů pro základní školy, které se překládají a upravují z původního slovenského znění.
Učebnice je určena pro studenty středních škol, nejen pro maturanty. Je názorná, obsahuje řadu praktických úkolů, využívá grafické prostředí knihovny tkinter. Studenti se na začátku naučí kreslit grafické útvary, používat cyklus a větvení, ovládat program klávesnicí a myší. V závěru budou tvořit animace a jednoduché hry. Učebnice obsahuje i soubor úkolů na opakování a ukázku závěrečného testu.
Čti víc
Kupte společně
Programujeme v Pythonu - Mgr. Peter Kučera
100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - Dušan Kadlec
458 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Jazyk
český
Naše katalogové číslo
275499
Rok vydání
2017
Nakladatelství
Peter Kučera

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0
Kupte společně
Programujeme v Pythonu - Mgr. Peter Kučera
100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - Dušan Kadlec
458 Kč

„Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu.“

John Ruskin