Kniha za milion! - Jan van Helsing
Kniha za milion!
428 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Kniha za milion!

Nakladatel
Anch-books, 2017

Umíte rozpoznávat znamení? Věříte na náhody? Myslíte si, že je náhoda, když několik stovek elitních rodin vlastní větší majetek než zbytek lidstva? Považujete za náhodu, že se tito lidé spolu pravidelně scházejí s vyloučením veřejnosti? Vědí snad tyto.

Čti víc

428 Kč

Běžná cena Běžně 450 Kč

Ušetříte 5 %

Posíláme do šesti dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Umíte rozpoznávat znamení?

Věříte na náhody? Myslíte si, že je náhoda, když několik stovek elitních rodin vlastní větší majetek než zbytek lidstva? Považujete za náhodu, že se tito lidé spolu pravidelně scházejí s vyloučením veřejnosti? Vědí snad tyto osoby o penězích něco, co není známo zbytku lidstva? Domníváte se, že štěstí, bohatství, peníze a majetek přicházejí k vybraným lidem jenom náhodně?

Nejedná se o žádnou náhodu, nýbrž o speciální vědění týkající se zacházení s penězi a úspěchem, které je obyčejným masám upíráno. Každý přece zná pojem „recept na úspěch“. Skutečně existuje takový návod? Ano, existuje! Pouze musíme umět rozpoznat určité mechanismy, všímat si jich, ba dovedně je využít. Všichni víme, že kukuřice vysazovaná v zimě nikdy nevzejde a že kiwi neroste ve Finsku. Ať již se jedná o sadbu brambor, nebo o sklizeň chřestu: Sklidíme-li příliš brzy, bude kvalita úrody mírně řečeno nevalná, a naopak – budeme-li sklízet příliš pozdě, mohou plody shnít. Všechno má svůj „správný čas“ i své „správné místo“. Stačí to umět rozpoznat.

To samé funguje v oblasti peněz. Vyjádřeno zjednodušeně: Chceme-li „sklízet“ maximální přínos, měli bychom jednat v příhodnou dobu, což platí i pro finanční operace. Pro realizaci každého rozhodnutí v našem profesním životě, zdali je to úspěšné podnikání na volné noze, přínosný prodej či koupě firmy, anebo sdílení nápadů s ostatními – na vše existují příhodné okamžiky. Každý člověk dostane ve svém životě vícero šancí na úspěch. Většina z nás však bohužel tyto příležitosti promarní; buď proto, že je nepozná, nebo je ani rozpoznat neumí. Mnozí lidé (ke své škodě) nevidí znamení okolo sebe ani se nesnaží poučit se o tom, jak životní mechanismy fungují.

Že jste o něčem takovém nikdy neslyšeli? Samozřejmě, že ne! Proč by se asi scházely různé mužské spolky ve skrytu a v utajení, kvůli čemu by se jejich členové vázali mezi sebou přísahou mlčenlivosti? Jen tak pro zábavu? Existuje několik malých tajemství, která jsou známa pouze vyvoleným a jež jsou prostým lidem upírána – jedná se totiž o klíč ke skutečnému úspěchu.
A tato tajemství zůstanou skryta i pro vás, pokud se ovšem nerozhodnete otevřít tuto knihu...
Čti víc
Kupte společně
737 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
400
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
140×200 mm
Hmotnost
494 g
ISBN
9783945803103
Rok vydání
2017
Naše katalogové číslo
275269
Jazyk
čeština
Nakladatel
Anch-books

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,0 / 5

4 hodnocení

2
1
0
1
0

Robert Šablatúra
13.11.2020
Kniha o ničom.
Ověřený nákup
Celá kniha sa niesla v zmysle nejakého bludov o reikarnácii,čo asi ťažko môže byť niečo motivačné.Doslova bludy.Až posledná stať,v ktorej popisuje podnikanie jeho známeho,to už sa dalo zamyslieť.To bolo dobré.Ostatných 300 strán sú zbytočné.Nedoporučujem túto knihu.Vysoká suma za nič. Čti víc
Renata
9.11.2017
Milion myšlenek, milion různých teorií, milion návodů. Obří návod na úspěch a hmotné zabezpečení? To by bylo, aby v něm člověk nenašel alespoň jednu pointu sám pro sebe. Kniha je hodně o motivaci, o nepřehazování viny na druhé, ale o vlastní zodpovědnosti, byť je sebetěžší a sebebolestivější. Dokonalý návod, učebnice! Čti víc

Čti víc
Kupte společně
737 Kč

„Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. “

Zdeňka Ortová