Knihy
E-knihy

Dubánci

Příběhy jednoho roku

CPRESS, 2017
Nakladatel
CPRESS, 2017

Dubánci skutečně existují! Jak jinak si vysvětlíte, že právě držíte v ruce knihu plnou jejich příběhů, které nám sami vyprávěli? Když se s námi seznámili a překonali ostych, rozpovídali se o svém životě a o zážitcích, o kterých vy, když kolem dubů...

Čti víc

237 Kč

Běžná cena Běžně 249 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do pěti dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Dubánci skutečně existují! Jak jinak si vysvětlíte, že právě držíte v ruce knihu plnou jejich příběhů, které nám sami vyprávěli? Když se s námi seznámili a překonali ostych, rozpovídali se o svém životě a o zážitcích, o kterých vy, když kolem dubů procházíte, nemáte ani ponětí. Nadšeně popisovali, jak se skamarádili s vodníkem Mníkem z rybníka Raubířníka, jak cestovali do Dubrovníku a potkali Poseidona nebo jak pomohli strašidlu Jakubovi, drakovi Kaštounovi či jelenu Poldovi. Dubánci totiž vždy vymyslí neobvyklý způsob řešení na všechny trampoty – svým typickým, legračním způsobem a s přátelským srdcem na dlani. A vy máte nyní možnost prožít si to s nimi.
Čti víc
Kupte společně
Dubánci - Leona Šťastná, Slávek Rydval, Petr Václavek (ilustrácie)
Cesty formana Šejtročka - Václav Čtvrtek, Zdeněk Miler (ilustrácie)
379 Kč
Ušetříte 19 Kč

Recenze, kritiky

Asi před čtyřmi lety, když jsme s dětmi přinesli pár kaštanů z procházky, jsem si vzpomněl, jak jsme si z nich jako malí dělali různá zvířátka. Zkusil jsem to. Spojování špejlemi nebylo zrovna nejjednodušší, ale dětem se to líbilo. Další rok jsme to zopakovali, jen místo špejlí a kaštanů jsme použili tavnou pistoli a žaludy (kaštanů byl nedostatek, zato žaludů plná zahrada). A tak se z toho pomalu stala podzimní tradice. Po nasdílení prvních několika fotek našich žaludových postaviček na sociálních sítích, jsem byl překvapen velmi kladnou odezvou, a to mě inspirovalo do další tvorby. Najednou se ze zábavy pro děti stala zábava pro tatínka. Dubánky vyrábím, fotím a kreslím dodnes, své výtvory sdílím na dubánčích stránkách a stále mě to neskutečně baví.
Petr Václavek o fenoménu Dubánci

Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
120
Hmotnost
570 g
Rok vydání
2017
Naše katalogové číslo
264366
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
CPRESS
Ilustrace
Rozměr
176×250 mm
ISBN
9788026414391
Věkové doporučení
4+

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda.

Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti.

Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

Čti víc
Kupte společně
Dubánci - Leona Šťastná, Slávek Rydval, Petr Václavek (ilustrácie)
Cesty formana Šejtročka - Václav Čtvrtek, Zdeněk Miler (ilustrácie)
379 Kč
Ušetříte 19 Kč

„Dům bez knih je jako tělo bez duše“

Julius Zeyer