Knihy
E-knihy

Neobyčejní

Argo, 2017
Nakladatel
Argo, 2017
1. díl série
Darebáci
Překlad

Skvělý příběh o ctižádosti, žárlivosti, touze a nadpřirozené moci… Victor a Eli, dva samotáři, kteří se poznali na studiích, brzy zjistí, že je pojí společná vášeň k nebezpečí a zážitkům blízkým smrti a také že při vhodných příležitostech dokážou dobře...

Čti víc

340 Kč

Běžná cena Běžně 358 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do pěti dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Skvělý příběh o ctižádosti, žárlivosti, touze a nadpřirozené moci… Victor a Eli, dva samotáři, kteří se poznali na studiích, brzy zjistí, že je pojí společná vášeň k nebezpečí a zážitkům blízkým smrti a také že při vhodných příležitostech dokážou dobře rozvíjet své mimořádné schopnosti, dokud se jim jejich odvaha nevymkne z rukou. Victor po deseti letech utíká z vězení a za pomoci mladé dívky hledá svého dávného kamaráda, zatímco Eli pokračuje ve své misi zbavit se všech dalších nadpřirozených bytostí až na svou tajemnou a nepřemožitelnou pomocnici. Oba poháněni vzpomínkou na zradu a prohru jsou k nezastavení, ale kdo nakonec vyvázne se zdravou kůží?

V Neobyčejných autorka přichází s drsným komiksově laděným příběhem, který vás zavede do světa, kde získaná nadpřirozená moc nemusí nutně vést k hrdinství a kde se na spojenectví příliš nehraje. Budete svědky fascinující charakterové studie, která vás donutí přemýšlet o tom, co znamená být hrdinou nebo zločincem, a zda je mezi nimi nějaký jasně definovatelný rozdíl.
Čti víc
Kupte společně
Neobyčejní - Victoria Schwab
Temnější tvář magie - Victoria Schwab
671 Kč
Ušetříte 35 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Vicious
Rozměr
155×212 mm
ISBN
9788025720455
Naše katalogové číslo
263358
Počet stran
368
Hmotnost
570 g
Rok vydání
2017
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Argo

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

2 hodnocení

2
0
0
0
0

Michaela
7.12.2017
?
Je toto posledná kniha v sérii temnejší tvář magie? Nemam pritom kolonku ,, zo série " tak som si neni ista ...už som pisala a dostala som odpoveď že by to malo byt v poriadku ale stale tam tie kolonky nie sú...
Čti víc
Lucia Janišová
Lucia Janišová
Martinus
8.12.2017
Pekný deň Michaela. K titulu sme doplnili sériu, páči sa :)
Čti víc
Lena
6.5.2017
Neobyčajné
Aká neobyčajná kniha. Som nenormálne šťastná, že autorka nedávno oznámila, že pracuje na pokračovaní, pretože už teraz pociťujem zúfalu potrebu mať viac Viktora v mojom živote.

Superhrdinovia. ÁNO! Zbožňujem sci-fi. A zbožňujem tento žáner o to viac ak obsahuje zdravú dávku "science" časti svojho názvu. Takže všetky experimenty, NDEs a oživovanie dali urobili túto knihu pre mňa neuveritľným čítateľským žážitkom. A superhrdinovia, pre kristové rany. SUPERHRDINOVIA! (viac ako X-men ale aj tak)

Existuje jeden výrok, na ktorý sa rada odvolávam - "nie je pravda, sú iba uhly pohľadu". Svojim spôsobom, táto veta perfektne vystihuje túto knihu. Človek, ktorého považujeme za "toho zlého" môže mať čistejšie úmysly ako ten, ktorý je v našich očiach hrdinom. Všetko je otázkou perspektívy. Hranica medzi dobrom a zlom začína myznúť a zostáva len v čo veríme pod nátlakom našich hodnôt a presvedčení.

Znova som bola ohromená tým ako V. E. Schwab dokáže napísať postavy, ktoré sú ako z mäsa a kostí. Hĺbka. Každá jedna postava má hĺbku a šarm, ktorým vás prinútia ich buď absolútne zbožňovať alebo nenávidieť. No a potom kniha skončí a ja tu sedím, odmietam si priznať, že v mojom živote bude dlhodobo nedostatok Victora a Mitcha a Sydney. Hej, hovorme si o poknižných depresiách.

Chcem pokračovanie. Teraz. Čakám.

5 neobyčejných hviezd.
Čti víc

Victoria Elizabeth Schwab se narodila v roce 1987 matce Angličance a otci z Beverly Hills. Žije v Nashville, ráda cestuje, pije dobrý čaj a je autorkou literatury pro děti a mládež s prvky sci-fi a fantasy. Publikovat začala v roce 2011. Jako první byla do češtiny v roce 2014 přeložena její kniha Archiv, následovaly Dveře do prázdnoty, Temnější tvář magie, Divoká píseň a série Můj anděl strážný. V roce 2017 by česky měly vyjít i knihy Neobyčejní a Setkání stínů.

Čti víc

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992 a vydalo více než dva tisíce titulů. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů, ale i objevovat pozoruhodné autory nové. Samozřejmou podmínkou naší práce je úzká a pečlivá spolupráce autorů a překladatelů s redaktory při přípravě textů, kooperace technických redaktorů s grafiky a tiskárnami i zodpovědné fungování propagačního i odbytového oddělení.

Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu. Přeložené beletristické tituly soustřeďujeme do reprezentativních edic AAA (edice anglo-amerických autorů) a SSP (edice současné světové prózy), případně je vydáváme mimo řady, ovšem se stejným ohledem na kvalitní grafickou úpravu. Úroveň námi vydávané současné české beletrie snad ilustruje i přehled našich oceněných titulů v rámci ceny Magnesia Litera, péče o kvalitní grafické a knihařské zpracování našich knih nám přinesla i řadu ocenění v soutěži Nejkrásnější kniha roku (kompletní seznam našich úspěchů zde). Žánrové spektrum jsme v poslední době obohatili o sci-fi a fantasy tituly. Stále se rozšiřuje nabídka odborných titulů, především z oblasti společenských věd. Velkou oblibu si získaly historické edice Historické myšlení, Každodenní život , Ecce Homo a Dějiny Evropy. Pro svou vysokou odbornou úroveň je ceněna edice kulturní antropologie Capricorn. Do svého profilu Argo čím dál tím více zahrnuje i velké obrazové publikace.

Čti víc
Kupte společně
Neobyčejní - Victoria Schwab
Temnější tvář magie - Victoria Schwab
671 Kč
Ušetříte 35 Kč

„Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. “

Čínské přísloví