Neobyčejní

Victoria Schwab  ·  Vydavatel: Argo, 2017

Překlad: Lukáš Houdek

Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Celkem pouze za 671 Kč
(ušetříte 35 Kč)
Koupit společně
Naše cena:
340 Kč
Běžná cena:
358 Kč
Ušetříte:
5% (18 Kč)

Posíláme do šesti dní.Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

Skvělý příběh o ctižádosti, žárlivosti, touze a nadpřirozené moci… Victor a Eli, dva samotáři, kteří se poznali na studiích, brzy zjistí, že je pojí společná vášeň k nebezpečí a zážitkům blízkým smrti a také že při vhodných příležitostech dokážou dobře rozvíjet své mimořádné schopnosti, dokud se jim jejich odvaha nevymkne z rukou. Victor po deseti letech utíká z vězení a za pomoci mladé dívky hledá svého dávného kamaráda, zatímco Eli pokračuje ve své misi zbavit se všech dalších nadpřirozených bytostí až na svou tajemnou a nepřemožitelnou pomocnici. Oba poháněni vzpomínkou na zradu a prohru jsou k nezastavení, ale kdo nakonec vyvázne se zdravou kůží?

V Neobyčejných<úi> autorka přichází s drsným komiksově laděným příběhem, který vás zavede do světa, kde získaná nadpřirozená moc nemusí nutně vést k hrdinství a kde se na spojenectví příliš nehraje. Budete svědky fascinující charakterové studie, která vás donutí přemýšlet o tom, co znamená být hrdinou nebo zločincem, a zda je mezi nimi nějaký jasně definovatelný rozdíl.

Argo

Další tituly vydavatelství

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992 a vydalo více než dva tisíce titulů. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů, ale i objevovat pozoruhodné autory nové. Samozřejmou podmínkou naší práce je úzká a pečlivá spolupráce autorů a překladatelů s redaktory při přípravě textů, kooperace technických redaktorů s grafiky a tiskárnami i zodpovědné fungování propagačního i odbytového oddělení.

Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu. Přeložené beletristické tituly soustřeďujeme do reprezentativních edic AAA (edice anglo-amerických autorů) a SSP (edice současné světové prózy), případně je vydáváme mimo řady, ovšem se stejným ohledem na kvalitní grafickou úpravu. Úroveň námi vydávané současné české beletrie snad ilustruje i přehled našich oceněných titulů v rámci ceny Magnesia Litera, péče o kvalitní grafické a knihařské zpracování našich knih nám přinesla i řadu ocenění v soutěži Nejkrásnější kniha roku (kompletní seznam našich úspěchů zde). Žánrové spektrum jsme v poslední době obohatili o sci-fi a fantasy tituly. Stále se rozšiřuje nabídka odborných titulů, především z oblasti společenských věd. Velkou oblibu si získaly historické edice Historické myšlení, Každodenní život , Ecce Homo a Dějiny Evropy. Pro svou vysokou odbornou úroveň je ceněna edice kulturní antropologie Capricorn. Do svého profilu Argo čím dál tím více zahrnuje i velké obrazové publikace.

Více informací
Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Podrobnosti

 • Originální název: Vicious (Koupit v originální verzi)
 • Počet stran: 368
 • Vazba: pevná
 • Rozměr: 155×212 mm
 • Hmotnost: 570 g
 • Jazyk: český
 • ISBN: 9788025720455
 • Rok vydání: 2017
 • Naše katalogové číslo: 263358


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotil 1 člověk) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
Lena
Lena
6. května 2017
     
Reagovat

Neobyčajné 4

Aká neobyčajná kniha. Som nenormálne šťastná, že autorka nedávno oznámila, že pracuje na pokračovaní, pretože už teraz pociťujem zúfalu potrebu mať viac Viktora v mojom živote.

Superhrdinovia. ÁNO! Zbožňujem sci-fi. A zbožňujem tento žáner o to viac ak obsahuje zdravú dávku "science" časti svojho názvu. Takže všetky experimenty, NDEs a oživovanie dali urobili túto knihu pre mňa neuveritľným čítateľským žážitkom. A superhrdinovia, pre kristové rany. SUPERHRDINOVIA! (viac ako X-men ale aj tak)

Existuje jeden výrok, na ktorý sa rada odvolávam - "nie je pravda, sú iba uhly pohľadu". Svojim spôsobom, táto veta perfektne vystihuje túto knihu. Človek, ktorého považujeme za "toho zlého" môže mať čistejšie úmysly ako ten, ktorý je v našich očiach hrdinom. Všetko je otázkou perspektívy. Hranica medzi dobrom a zlom začína myznúť a zostáva len v čo veríme pod nátlakom našich hodnôt a presvedčení.

Znova som bola ohromená tým ako V. E. Schwab dokáže napísať postavy, ktoré sú ako z mäsa a kostí. Hĺbka. Každá jedna postava má hĺbku a šarm, ktorým vás prinútia ich buď absolútne zbožňovať alebo nenávidieť. No a potom kniha skončí a ja tu sedím, odmietam si priznať, že v mojom živote bude dlhodobo nedostatok Victora a Mitcha a Sydney. Hej, hovorme si o poknižných depresiách.

Chcem pokračovanie. Teraz. Čakám.

5 neobyčejných hviezd.
(recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (4)   (0)