Slovensko - české hovory - Jozef Banáš, Irena Fuchsová
Slovensko - české hovory
303 Kč
Knihy
E-knihy

Slovensko - české hovory

Jozef Banáš

Jozef Banáš napsal několik televizních scénářů, jeden filmový a dvě divadelní hry. Od konce 70. let píše povídky a scénáře. Jedna z povídek se stala námětem úspěšného filmu Začátek sezóny, který získal druhou cenu na filmovém festivalu Santa Remo v Portugalsku. Ze své tvorby si kromě prvních...

Beskydy, 2017
3-4 hodiny čtení
Nakladatel
Beskydy, 2017

V knižnom dialógu Slovensko - české hovory sa pretavujú do reálneho hlasu ľudu, ktorými sú v tomto prípade na slovenskej strane Jozef Banáš a na českej Irena Fuchsová. Sú to hlasy pohostinstva a v pretlaku hlasov kaviarne je prepotrebné, aby hlas ľudí...

Čti víc

303 Kč

Běžná cena Běžně 319 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do šesti dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

V knižnom dialógu Slovensko - české hovory sa pretavujú do reálneho hlasu ľudu, ktorými sú v tomto prípade na slovenskej strane Jozef Banáš a na českej Irena Fuchsová. Sú to hlasy pohostinstva a v pretlaku hlasov kaviarne je prepotrebné, aby hlas ľudí, ktorí majú vzťah k svojmu národu, k svojej kultúre a k svojmu jazyku znel čo najčastejšie. Táto knižka by mohla byť začiatkom česko – slovenského dialógu o veciach a témach, ktoré spájajú ľudí pravdu hľadajúcich. Kniha splní svoju úlohu ak sa ňou podarí trochu otvoriť oči aj majiteľom pravdy. Stačí k tomu len trochu občianskej statočnosti, ktorou sa obaja autori nepochybne vyznačujú.

————————————————————————————————

Dialog v knižním podání Slovensko - české hovory přetavuje do reálného času hlasy lidu, kterými jsou na slovenské straně Jozef Banáš a na české Irena Fuchsová. Jsou to hlasy pohostinnosti a v přetlaku hlasů kavárny je potřebné, aby hlas lidí, kteří mají vztah ke svému národu, kultuře a svému jazyku zněl co nejčastěji. Tato kniha by mohla být začátkem slovensko - českého dialogu o témate ch, které spojují lidi hledajících pravdu. Kniha splní svoji úlohu, když se jí podaří otevřít oči rovněž majitelům pravdy. Stačí k tomu jenom troška občanské statečnosti, kterou se nepochybně oba autoři vyznačují.
Čti víc
Kupte společně
Slovensko - české hovory - Jozef Banáš, Irena Fuchsová
12 statočných - Kolektív autorov
744 Kč
Ušetříte 39 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
183
Hmotnost
482 g
Rok vydání
2017
Vazba
pevná vazba s přebalem
Jazyk
český, slovenský
Nakladatelství
Beskydy
Rozměr
165×235 mm
ISBN
9788087431429
Naše katalogové číslo
262336

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

O autorech/autorkách

Čti víc
Kupte společně
Slovensko - české hovory - Jozef Banáš, Irena Fuchsová
12 statočných - Kolektív autorov
744 Kč
Ušetříte 39 Kč

„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle