Knihy
E-knihy
Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé - Richard Ludvík

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé

MP3 ke stažení
Nakladatel
Richard Ludvík, 2016
Interpret

Proč lidé neumí v angličtině rychle reagovat na otázky?Jeden z důvodů je, že příliš řeší gramatiku a pak se bojí, že něco řeknou špatně.A tak raději neřeknou nic. Při studiu angličtiny se nechají zatáhnout do složitých gramati

Čti víc

149 Kč
Stíháme do Vánoc

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Proč lidé neumí v angličtině rychle reagovat na otázky?Jeden z důvodů je, že příliš řeší gramatiku a pak se bojí, že něco řeknou špatně.A tak raději neřeknou nic. Při studiu angličtiny se nechají zatáhnout do složitých gramatických pravidel. Pak ze sebe mají horší pocit, než když s angličtinou začali. Možná se to stalo i vám.Jak z toho ven? Učte se praktickou a aktivní angličtinu.Poslouchejte konverzační angličtinu. Nepřemýšlejte o gramatice!Pokud si chcete zlepšit svou aktivní znalost angličtiny, poslouchejte angličtinu rovnou. Nepotřebujete poslouchat dlouhé vysvětlování, jestli je otázka v minulém nebo přítomném čase.Koho baví gramatická pravidla? Přeci se chcete jednoduše domluvit, že? Jste mírně pokročilí? Poslouchejte to, co je praktické a to co se vám bude hodit.Naučte se reagovat na anglické otázky při vašich cestách v zahraničí. Nebudete pak zaskočeni, když se ocitnete na recepci hotelu, v restauraci, na letišti nebo na nádraží.Například Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé, které navazují na věčné začátečníky. Naučíte se lépe reagovat na vašich cestách v zahraničí. Tyto otázky jsou krátké a praktické. Jsou namluveny autorem a učitelem s mnohaletou praxí s výukou angličtiny. Rychlost není pro pokročilé, ale pro mírně pokročilé.Můžete očekávat porozumění konverzačním otázkám a zároveň si rozšířit možnost v odpovědích.Pro koho to je?Pro všechny, co si chtějí zlepšit aktivní znalost angličtiny, obzvláště jednoduchou, ale praktickou anglickou konverzací.Pokud vám nevyhovuje zdlouhavá teorie a doplňovací cvičení, zvolte si Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé, kde najdete 2 hodiny aktivní angličtiny, 700 otázek a odpovědí a kde si procvičíte minulý, přítomný a budoucí čas.Zbavte se obav “cokoli říct”, ještě dnes. Pořiďte si tyto konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé a začněte se učit aktivně.
Čti víc
Kupte společně
Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé - Richard Ludvík
Co život dal a vzal (audiokniha) - Betty MacDonald
386 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
2:01
Naše katalogové číslo
261361

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé - Richard Ludvík
Co život dal a vzal (audiokniha) - Betty MacDonald
386 Kč

„Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. “

André Maurois