Knihy
E-knihy

Před-svědčování

Revoluční způsob, jak ovlivnit a přesvědčit

Na skladě
Nakladatel
Jan Melvil publishing, 2016
Překlad

Svůj klasický bestseller Zbraně vlivu napsal Robert Cialdini už před dvaatřiceti lety. Úspěch první knihy – 3 miliony prodaných výtisků v 31 jazycích – byl ale jen začátkem. Tématem přesvědčování (anglicky persuasion) se autor zabýval i nadále...

Čti víc

379 Kč

Běžná cena Běžně 399 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, posíláme ihned

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Svůj klasický bestseller Zbraně vlivu napsal Robert Cialdini už před dvaatřiceti lety. Úspěch první knihy – 3 miliony prodaných výtisků v 31 jazycích – byl ale jen začátkem. Tématem přesvědčování (anglicky persuasion) se autor zabýval i nadále a výsledkem je mimořádně čtivá kniha Před-svědčování (Pre-suasion). Na rozdíl od Zbraní vlivu, které radí, jak se bránit manipulativním technikám, se Cialdini nyní soustřeďuje na to, jak účinně ovlivňovat druhé, samozřejmě v etických mezích. A přináší zásadně nový, přitom vědecky podložený objev: nejdůležitější není samotné sdělení, ale jak zapůsobíme na posluchače ještě před ním. Na tom závisí, zda posluchač naše sdělení ochotně přijme a nechá se jím ovlivnit, nebo ho odmítne – ve skutečnosti už předem.

V KNIZE SE DOZVÍTE:
- Co je to privilegovaný moment, v němž máte největší šanci ovlivnit druhé
- Že lidé považují za nejdůležitější to, na co se zrovna soustředí – a jak toho využít
- Které marketingové a reklamní postupy fungují či nefungují, a proč
- Čím nás při komunikaci ovlivňuje okolní fyzické prostředí
- O neuvěřitelné účinnosti podvědomých asociací, které mění náš úsudek
- Jak fungují atraktory, které automaticky přitáhnou pozornost, a jak magnetizéry, které pozornost dokážou udržet
- Příklady mistrovských přesvědčovacích výkonů těch nejlepších vyjednavačů a obchodníků

Dr. ROBERT B. CIALDINI je nejcitovanější sociální psycholog dneška, který se po celou svou profesní dráhu zabývá mechanismy ovlivňování a přesvědčování (persuaze). Jeho kniha Zbraně vlivu – Manipulativní techniky a jak se jim bránit (Influence) je široce uznávaným základním dílem tohoto oboru. Cialdini při své práci kombinuje zkoumání praktik
komunikačních profesionálů (marketérů, obchodníků, lidí z reklamní a PR branže) s vědeckými, behaviorálními experimenty.

Cialdini je emeritním profesorem psychologie a marketingu na Arizonské státní univerzitě v USA. Současně je ředitelem mezinárodně působící společnosti INFLUENCE AT WORK, která poskytuje konzultace a školení, jak využít autorovy poznatky v praxi; Cialdini byl například poradcem Baracka Obamy během jeho volební kampaně.
Čti víc
Kupte společně
Před-svědčování - Robert B. Cialdini
Zbraně vlivu - Robert B. Cialdini
711 Kč
Ušetříte 37 Kč

Recenze, kritiky

„Prohlubuje poznání v oblasti přesvědčování v mnoha důležitých směrech... jde o nepostradatelný nástroj pro každého, kdo se vážně zabývá vědecky postavenými obchodními strategiemi. Před-svědčování stálo za dlouhé čekání a je předurčeno stát se okamžitě klasikou. Kniha patří do knihovny každého byznysmena: od CEO po běžného obchodníka."
Forbes com.

Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
404
Hmotnost
660 g
Rok vydání
2016
Vazba
pevná vazba s přebalem
Jazyk
český
Nakladatelství
Jan Melvil publishing
Rozměr
143×215 mm
ISBN
9788075550149
Naše katalogové číslo
254542

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Tomáš
3.12.2018
Zaujímavé presvedčovacie techniky
V knihe Před-svědčování autor nadväzuje na knihu, ktorá vyšla v slovenčine pod názvom Vplyv - psychológia presviedčania. Autor rozširuje záber knihy a neopisuje iba samotné spôsoby ovplyvňovania, ale poukazuje aj na význam vytvorenia vhodných predpokladov na presviedčanie iných. Cielené vyvolanie situácií, v ktorých prijímame rozhodnutia, ktoré by sme za bežných okolností neurobili je v súčasnosti už bežným postupom tých, ktorí ovplyvňujú verejnú mienku. Presviedčanie a ovplyvňovanie je neustále sofistikovanejšie, preto každému odporúčam, aby si túto zaujímavú knihu prečítal.
Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Před-svědčování - Robert B. Cialdini
Zbraně vlivu - Robert B. Cialdini
711 Kč
Ušetříte 37 Kč

„Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. “

Bernard Bolzano