Knihy
E-knihy
Jménem Krále - Vlastimil Vondruška

Jménem Krále

AudioStory, 2016
MP3 ke stažení
Nakladatel
AudioStory, 2016

Vlastimil Vondruška – historik a oblíbený spisovatel píše mimo jiné čtivé, dramatické a tajuplné detektivní příběhy, které se odehrávají ve středověku. U čtenářů si získaly obrovský ohlas pro svou věrohodnost, atmosféru, rychl

Čti víc

239 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Vlastimil Vondruška – historik a oblíbený spisovatel píše mimo jiné čtivé, dramatické a tajuplné detektivní příběhy, které se odehrávají ve středověku. U čtenářů si získaly obrovský ohlas pro svou věrohodnost, atmosféru, rychlý spád děje a napětí.
Vybrali jsme jeden z nich – Osudný turnaj (vyšel jako část trilogie Vražda v ambitu), který byl rovněž filmově zpracován pod názvem Jménem krále, s Karlem Rodenem v hlavní roli. Četbu nabídla režisérka Jindřiška Nováková skvělým vypravěčům, Vladislavu Benešovi a Aloisi Švehlíkovi. Hudebního doprovodu se ujal Daniel Tůma. Hlavním hrdinou příběhu je Oldřich z Chlumu, královský prokurátor Přemysla II. Otakara a správce hradu Bezdězu. Z pověření svého panovníka odjíždí na hrad Vartemberk. Mají se zde konat slavnostní zásnuby rytíře Beneše z Dubé …a napínavý děj začíná.
Čti víc
Kupte společně
Jménem Krále - Vlastimil Vondruška
Odemykání dětského potenciálu - Jan Mühlfeit,Kateřina Novotná
558 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Rozměry
8594015312606
Naše katalogové číslo
253468

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Jménem Krále - Vlastimil Vondruška
Odemykání dětského potenciálu - Jan Mühlfeit,Kateřina Novotná
558 Kč

„Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. “

Henry David Thoreau