Testy 2017 z českého jazyka -
Testy 2017 z českého jazyka
99 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Knihy
E-knihy

Testy 2017 z českého jazyka

pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ

  Didaktis ČR, 2016
  Nakladatel
  Didaktis ČR, 2016

  Publikace poskytuje základní informace, tipy a doporučení k jednotným přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia. Titul je sestaven podle platných RVP pro základní školy a Standardů pro základní vzdělávání. Testy připravují žáky na formu i obsah...

  Čti víc

  99 Kč

  Posíláme do pěti dní

  Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o knize

  Příručka reaguje na novelu školského zákona vyhlášenou dne 8. 6. 2016 ve Sbírce zákonů v částce 68 pod číslem 178/2016 Sb., která zavádí jednotné přijímací zkoušky, a zohledňuje podobu testů vytvořených Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání (dříve CERMAT) v rámci pilotního ověřování organizace přijímacího řízení v roce 2015 a pokusného ověřování organizace přijímacího řízení v roce 2016.

  Publikace poskytuje základní informace, tipy a doporučení k jednotným přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia. Titul je sestaven podle platných RVP pro základní školy a Standardů pro základní vzdělávání. Testy připravují žáky na formu i obsah didaktického testu z českého jazyka.

  Úlohy zahrnují několik okruhů v rámci vzdělávací oblasti Český jazyk a literatura (porozumění textu, textová návaznost, stylistika, pravopis, slovní zásoba a slovotvorba, tvarosloví, skladba, literární výchova) a odpovídají zadávaným typům úloh v testu. Dvě třetiny úloh jsou pro žáky 5. tříd a třetina pro žáky 7. tříd, pro které jsou úlohy barevně odlišeny.

  Žákům 5. ročníků přitom doporučujeme projít i úlohy určené pro starší žáky, protože cílem přijímacího řízení je vybrat nejlepší žáky ročníku a o přijetí může rozhodovat schopnost zorientovat se i v náročnějších textech a zadáních. Žákům 7. tříd naopak doporučujeme přípravu zahájit úlohami určenými pro mladší žáky, aby byla jejich příprava systematická a neopomněli v ní jednodušší jazykové jevy, které se však při přijímacím řízení mohou v testu rovněž objevit.

  Testy odpovídají počtem úloh, svou strukturou, rozvržením učiva dosud zadaným ostrým i ilustračním testům Cermatu. Úlohy určené pro uchazeče o studium na šestiletých gymnáziích jsou barevně odlišeny.

  U každé testové úlohy je uveden počet bodů, jaký za ni lze získat.
  Čti víc
  Kupte společně
  Testy 2017 z českého jazyka -
  Testy 2017 z matematiky - V. Brlicová, R. Vémolová, P. Zelený
  198 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Počet stran
  140
  Hmotnost
  143 g
  Rok vydání
  2016
  Vazba
  brožovaná vazba
  Jazyk
  český
  Nakladatelství
  Didaktis ČR
  Rozměr
  176×250 mm
  ISBN
  9788073582630
  Naše katalogové číslo
  253351

  Recenze

  Jak se vám kniha líbila?

  Čti víc
  Kupte společně
  Testy 2017 z českého jazyka -
  Testy 2017 z matematiky - V. Brlicová, R. Vémolová, P. Zelený
  198 Kč

  „Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

  Thomas Carlyle