Knihy
E-knihy

Žít s lehkostí

V nejistotě a změně

Synergie, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Synergie, 2016

Pema Chödrön vám ve své knize nabízí prakticky´ a srozumitelný návod k osobnímu růstu. Ukazuje, jak se můžete spřátelit s nevypočitatelností a nejistotou a přijmout je jako nástroje proměny svého života. Seznámí vás se třemi...

Čti víc

97 Kč

Běžná cena Běžně 149 Kč

Ušetříte 35%

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Pema Chödrön vám ve své knize nabízí prakticky´ a srozumitelný návod k osobnímu růstu. Ukazuje, jak se můžete spřátelit s nevypočitatelností a nejistotou a přijmout je jako nástroje proměny svého života. Seznámí vás se třemi závazky – neškodit, prospívat druhým a přijímat svět takový, jaký je –, které vycházejí z tradičních buddhistických slibů, jež žák skládá pod dohledem učitele. Jde vlastně o tři způsoby, jak i sebeobtížnější situaci se vší její nestálostí, dynamičností a náročností přijmout jako cestu k probuzení.

„Žít s lehkostí můžete tehdy, když se uvolníte ze svých životních traumat a pocítíte více lásky k sobě i druhým. Když si uvědomíte, že lidé jsou ve své podstatě dobří, že je možné zbavit se strachu a po každém pádu vždy vstát a pokračovat dál o něco silnější a moudřejší.“
Čti víc
Kupte společně
Žít s lehkostí - Pema Chödrön
Láska a tetování - J.D. Hawkins
276 Kč
Ušetříte 152 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

5,0 / 5

3 hodnocení

3
0
0
0
0

Renata
28.8.2016
Nebojácně se postavit nepřízni osudu – velmi často tato autorka zpracovává toto téma i ve svých předchozích knihách. Tady bych řekla, že všechno zopakovala do kostky, sem tam něco přidala a všechno vypráví jemným způsobem, který čtenáře okouzlí. Ani jsem si neuvědomila, jak logické mi potom přišel fakt, že život je nejistota možná proto, aby v té nejistotě vůbec mohly vznikat nové věci.
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Žít s lehkostí - Pema Chödrön
Láska a tetování - J.D. Hawkins
276 Kč
Ušetříte 152 Kč

„Dům bez knih je jako tělo bez duše“

Julius Zeyer