Poslední naděje civilizace - Benjamin Kuras
Poslední naděje civilizace
246 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Poslední naděje civilizace

Eminent, 2016
Na skladě
Nakladatel
Eminent, 2016

Kniha Poslední naděje civilizace navazuje na bestseller Jak zabit civilizaci. Dokumentuje dobu od přelomových událostí historické imigrační vlny léta 2015 a nabízí hlubší vhled do příčin a kořenů...

Čti víc

246 Kč

Běžná cena Běžně 259 Kč

Ušetříte 5%
Stíháme do Vánoc

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Kniha Poslední naděje civilizace navazuje na bestseller Jak zabit civilizaci. Dokumentuje dobu od přelomových událostí historické imigrační vlny léta 2015 a nabízí hlubší vhled do příčin a kořenů sebevražedné mánie západní civilizace. Vydává tak zoufalý výkřik k probuzeni z iluzí a sebeklamů růžovými brýlemi vnímané reality a vykresluje skutečný obraz vystupující z mlhy ideologické zaslepenosti. V podrobně dokumentovaných událostech popisuje šíři kolonizace a hloubku islamizace západní Evropy, prudké tempo islamizace Ameriky za Obamova prezidentství, kolaps Blízkého východu a jeho pád do brutálního chaosu a ničím nezastavovaný růst síly a agresivity spojený se sofistikovanou strategií radikálního islámu. Ukazuje, jak a proč prohlubující se psychické poruchy západních elit vhánějí celou civilizaci do propasti, a přibližuje poslední naděje na záchranu Evropy před kulturním a civilizačním zánikem. Vkládá je především do střední Evropy jako poslední dosud nekolonizované a multikulturní politickou korektností neomámené evropské části, jejímž osudovým posláním je vyrůst ze své domnělé malosti a uchovat zdravý rozum, tak jako kdysi Západ zachránil zdravý rozum a civilizovaný život jí.
Čti víc
Kupte společně
Poslední naděje civilizace - Benjamin Kuras
Jak zabít civilizaci - Benjamin Kuras
492 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
224
Hmotnost
322 g
Rok vydání
2016
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Eminent
Rozměr
125×200 mm
ISBN
9788072815050
Naše katalogové číslo
240302

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,8 / 5

4 hodnocení

3
1
0
0
0

Re
1.10.2016
Autor to několikrát připomíná, a to i ve svých minulých knihách. Nějak cyklicky má lidstvo sklony zapomínat minulost ve chvíli, kdy vymře poslední generace, která zažila válku. Je až s podivem, jak často lidstvo opakuje tuto chybu a kolikrát ho to stálo i existenci nějaké civilizace, národa nebo bylo předzvěstí války. Je to jediný pocit, nebo pocit, který DOMINOVAL při čtení této knihy. Údiv nad naprostou ztrátou sebezáchovy. Je to děsivé. Na druhou stranu i logické, člověk prostě takový je a je snadno manipulovatelný. B. Kuras udělal knihu dokumentární, vyzdrojovanou, zdroje mimo mainstream, zahraniční zdroje, logika, zkušenosti, čirý obyčejný selský rozum. Můžete mu oponovat… ale většinou nebude proč a jak. Kniha s nadějí… Protože ta naděje na záchranu tam je. Moc bych si přála, aby v tomto případě měl autor opět pravdu a opravdu jsme ještě tu naději měli. Jinak bude tento dokument o stavu Evropy za pár desítek let jen smutným mementem pro budoucí generace - o hlouposti jejich předků.

Čti víc
Vítězslav Burda
29.9.2016
O knize jsem se dověděl účastí ma "Kulatém stolu"dne 29.3.t.r. v Malosrandské žvanírně, Praha 1, Sněmovní 4, který pořádal někdejší televizák nyní za mé daně také žvanil-poslanec Soukup. Moderoval přítel Martin Švehla. A byl tam i p. Benjajmin Kuras. Evropu mám zbrázděnou od r. 2010 mnohokrát! Lidé nevědí co nás čeká, pokud se Sanden Habakuken /jak říkají němečtí přátelé/ dostanou ve velkém do ČR. Kniha je založená na historických faktech, proto je ve šech směrech velmi podnětná a velmi hodnotná. Všem, kdo rád literaturu faktu vehementně doporučuji. Knihu Poslední naděje civilizace už mě dcera objednala jako dárek. S pozdravem Vítězslav Burda Čti víc
Mojmír Štěrba
5.9.2016
Benjamin Kuras popsal ve svých knihách Jak zabít civilizaci a Poslední naděje civilizace přístupnou formou co je to islám. Ve svých knihách se ztotožňuje s básníkem Voltairem, který před 300 roky napsal o posvátné knize všech muslimů - Koránu toto: "Korán je nestravitelná kniha, jejíž každá stránka otřásá zdravým lidským rozumem. Učí strachu, nenávisti a pohrdání druhými. Vražda je v něm legitimní prostředek šíření a udržování této ďábelské doktríny. Znevažuje ženy, rozděluje lidi do tříd a žádá krev a ještě víc krve."

Když toto věděli chytří a vzdělaní lidé před 300 lety, tak proč to ti současní "chytří a vzdělaní" odmítají vidět dnes? Proč si dnes hrajeme na to, že nás muslimové mají rádi? NIKDY nás rádi neměli a NIKDY nás mít rádi nebudou...
Je to jeden z těch krásných příkladů proč naši předci před muslimy bránili Evropu do posledního dechu, dobře věděli, co je to za lid a nebylo jim líto obětovat vlastní životy jen aby se sem nedostali, dělali to pro budoucnost svých dětí a tím pádem i pro naši budoucnost.
S přáním hodně štěstí
Mojmír Štěrba
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Poslední naděje civilizace - Benjamin Kuras
Jak zabít civilizaci - Benjamin Kuras
492 Kč

„Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih.“

William Saroyan