Knihy
E-knihy

Nekonečné moře

Baronet, 2015
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Baronet, 2015
2. díl série
Pátá vlna

Jak zbavíte Zemi sedmi miliard lidí? Připravíte je o jejich lidskost. Cassie Sullivanová a její druhové přežili čtyři vlny ničení způsobené Jinými. Nyní, zatímco byla lidská rasa téměř vyhlazena a Pátá vlna se žene krajinou...

Čti víc

199 Kč

Běžná cena Běžně 329 Kč

Ušetříte 40%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Jak zbavíte Zemi sedmi miliard lidí? Připravíte je o jejich lidskost.
Cassie Sullivanová a její druhové přežili čtyři vlny ničení způsobené Jinými. Nyní, zatímco byla lidská rasa téměř vyhlazena a Pátá vlna se žene krajinou, stojí mladí lidé před volbou: připravit se na zimu a doufat v návrat Evana Walkera, nebo se vydat hledat další přeživší, než je nepřítel obklíčí. Protože další útok je velice pravděpodobný – je neodvratný.
Nikdo však nemůže očekávat, jak hluboko Jiní klesnou, ani jak vysoko se lidskost dokáže vzepnout.
Čti víc
Kupte společně
Nekonečné moře - Rick Yancey
Jako bys jedla kámen - Wojciech Tochman
388 Kč
Ušetříte 190 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Infinite Sea
Rok vydání
2015
Počet stran
304
Nakladatelství
Baronet
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
224588

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,1 / 5

7 hodnocení

4
1
1
1
0

Palo
22. 1. 2016
Málo akcie
Oproti prvej knihe v tejto výrazne chýbala akcia a akýsi posun deja. Takmer polovicu knihy sa postavy nikam neposunuli a jednalo sa skôr o pohľad do vnútra postáv, do ich mysle. Až v závere sa to nejako všetko "zrýchli" a čitateľ sa dozvedá ďalšie podrobnosti o invázii.
Ja osobne mám v pláne túto sériu dočítať len preto, aby som zistil ako si autor predstavuje inváziu mimozemšťanov. Smutné je len, že tieto informácie si necháva väčšinou na záver a hluché miesta miesta plní aspon pre mňa nezaujímavou minulosťou postáv.
Koniec koncov jedná sa viac menej o preferencie čitateľa ale ja som žiaľ spokojný nebol
Čti víc
Mgr. Monika Pálešová
Mgr. Monika Pálešová
Martinus
13. 2. 2015
Názor čitateľa
Dobrý deň, tento titul nájdete v našej ponuke už aj v http://www.martinus.sk/?uItem=190943. Prajeme príjemný deň.
Čti víc

Nakladatelství Baronet a. s. již od roku 1993 předkládá svým čtenářům bohatý ediční záběr - každým rokem vydává kolem 100 nových titulů, do dnešního dne je to již více než 1650 knih. Významný podíl na edičním profilu nakladatelství tvoří romány určené zejména pro něžné pohlaví, avšak vydává knížky ze všech žánrových oblastí - od historického románu přes science fiction a fantasy až po militaria, detektivky i literaturu faktu. Tak, aby si v jeho edičním plánu mohl každý čtenář vybrat svou knihu.

Kromě vydávání světově proslulých autorů se nakladatelství snaží zpřístupnit českým čtenářům co nejdříve díla nacházející se na nejvyšších příčkách zejména amerických žebříčků popularity, jako jsou bezkonkurenční cyklus Pravá krev autorky Charlaine Harris nebo romány J. R. Ward, tak i zajímavá díla, jež jsou méně na očích veřejnosti. Například nově nalezené rukopisy věhlasného Alexandra Dumase Rytíř de Sainte-Hermine a Rudá sfinga, vzpomínky maršála Erwina Rommela, nejslavnější knihu o pilotování O umění létat W. Langewiescheho, knihy o fotbalu (Góly nepadají náhodou), lékařství či přírodních vědách. Mezi nejoblíbenější patří válečné vzpomínky německých a sovětských účastníků 2. světové války.

Čti víc
Kupte společně
Nekonečné moře - Rick Yancey
Jako bys jedla kámen - Wojciech Tochman
388 Kč
Ušetříte 190 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský