Knihy
E-knihy

Rok pro změnu

52 úvah pro život bez výčitek

Portál, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Portál, 2015

Autorka světového bestselleru Čeho před smrtí nejvíce litujeme se ve své nové knize krátkých úvah, črt, zamyšlení a minipříběhů ze života, jež uspořádala do cyklu pokrývajícího dvaapadesát týdnů celého roku...

Čti víc

207 Kč

Běžná cena Běžně 265 Kč

Ušetříte 22%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Autorka světového bestselleru Čeho před smrtí nejvíce litujeme se ve své nové knize krátkých úvah, črt, zamyšlení a minipříběhů ze života, jež uspořádala do cyklu pokrývajícího dvaapadesát týdnů celého roku, zabývá tím, jak je důležité žít život bez zbytečných výčitek a lítostí, které pak na konci života vedou k trpkosti a pocitu promarněných šancí. Skrze nepatrné a mnohdy zdánlivě obyčejné události, které jsou přítomné každý den, ukazuje, jak se plně zhostit svého života a být jeho spokojeným a šťastným pánem. Bronnie Ware je spisovatelka, textařka, učitelka psaní písňových textů. Miluje vyrovnanost, jednoduchý život, zdravé jídlo a vstávání za zpěvu ptáků. V Portále vyšla její kniha Čeho před smrtí nejvíce litujeme.
Čti víc
Kupte společně
Rok pro změnu - Bronnie Ware
Spolubydlící - Christina Lauren
426 Kč
Ušetříte 187 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Rok pro změnu - Bronnie Ware
Spolubydlící - Christina Lauren
426 Kč
Ušetříte 187 Kč

„Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. “

Henry David Thoreau