Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Bohumil Staša: Slavná léta s ČZ i Jawou

Osudy rodu motocyklových závodníků

Životní cesta Vincence, Bohumila st. a Bohumila ml. ("Bódi") Stašových je příběhem dědy, otce a vnuka, kteří propadli motocyklovému závodění. Stovky kilometrů se v ohromném... Číst víc

Nakladatel
Grada, 2015
Počet stran
152

Životní cesta Vincence, Bohumila st. a Bohumila ml. ("Bódi") Stašových je příběhem dědy, otce a vnuka, kteří propadli motocyklovému závodění. Stovky kilometrů se v ohromném tempu dívali díky svému umění a odvaze smrti do očí. Nebezpečný sport jejich... Číst víc

  • Kniha
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Láska bez hranic. Kniha Argonauti, Maggie Nelson. Nakladatelství Lidové noviny, 2026. Chci si přečíst.
Životní cesta Vincence, Bohumila st. a Bohumila ml. ("Bódi") Stašových je příběhem dědy, otce a vnuka, kteří propadli motocyklovému závodění. Stovky kilometrů se v ohromném tempu dívali díky svému umění a odvaze smrti do očí. Nebezpečný sport jejich životem procházel tak silně jako jejich láska k motocyklům. Takových osudů není mnoho, navíc tak úspěšných. Stašové startovali v bezpočtu závodů, vyhrávali i prohrávali. Dostali se na řadu evropských okruhů, reprezentovali naši zemi, náš motorismus i naše slavné továrny a značky.

Nová publikace z pera Jiřího Wohlmutha (v nakladatelství Grada v pořadí už třináctá) si klade za cíl uchovat pro všechny milovníky závodění chronologii úspěchů i průběh kariéry jedné z našich nejúspěšnějších osobností československého motocyklového sportu. Hlavní protagonista této knihy Bohumil Staša starší podle rodinných záznamů odjel úctyhodných 829 závodů. Vyhrál jich 217, 92krát dojel druhý a 32krát byl v cíli třetí. V celkovém součtu dalo jeho závodění 61 490 rychlých kilometrů, za nimiž nacestoval 261 700 km! To je jistě obdivuhodná porce. Později začal stavět vlastní motocykly a k závodění přivedl i svého syna Bohumila mladšího. I on se stal několikrát mistrem republiky a startoval i v závodech mistrovství světa. Kniha čtenářům nabízí podrobný průřez vývojem našeho poválečného závodění, ještě na tradičních městských a přírodních okruzích. Doplněna je řadou dosud nepublikovaných fotografií z rodinného alba Stašových, které dokreslují vzpomínky na slavné okruhy i závody, na dobu krásných vavřínových věnců a úžasnou atmosféru, kterou už nelze zažít.
Naše katalogové číslo
220365
Počet stran
152
Rozměr
160×240 mm
Hmotnost
380 g
ISBN
9788024757346
Rok vydání
2015
Edice
Technická elita národa
Jazyk
čeština
Nakladatel
Grada
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Grada

Obchodní název
GRADA Slovakia s.r.o.
Adresa
Moskovská 29
811 08 Bratislava
Slovenská republika
E-mail
grada@grada.sk
Možná se pokaždé, když otevřeme oči, znovu narodíme, a následně v nás něco umře, když je zavřeme.
Kniha: Letní světlo, a pak přijde noc (Jón Kalman Stefánsson), 2021
Letní světlo, a pak přijde noc
  • Jón Kalman Stefánsson