Jsme tu pro vás jako vždy :-)
Více než 150 000 knih z naší nabídky doručujeme jako běžně.
Knihy
E-knihy

Muchachas [:mučačas:] I.

Jota, 2015
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodin čtení
Nakladatel
Jota, 2015
1. díl série
Muchachas

Čtyři roky po úspěšné trilogii se Katherine Pancolová vrací s novou sérií Muchachas. Hlavním tématem prvního dílu je domácí násilí, ale znovu zde potkáme i známé postavy: Hortense, Garyho, Joséphine a Philippa. Hortense žije...

Čti víc

99 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Čtyři roky po úspěšné trilogii se Katherine Pancolová vrací s novou sérií Muchachas.
Hlavním tématem prvního dílu je domácí násilí, ale znovu zde potkáme i známé postavy: Hortense, Garyho, Joséphine a Philippa. Hortense žije s Garym, který studuje hudbu, v New Yorku a chce se zde prosadit v módním průmyslu. Pak vstupuje na scénu Stella, jejíž život je na hony vzdálen životu celebrit v žáru velkoměsta. Rozhodla se utéct od otce tyrana, který bije matku a jako vůdce místní mafi e ovládá celé městečko. Nikdo si netroufá postavit se mu. Stella se zoufale snaží žít normální život, uchránit své blízké před vlivem svého otce Raye, ale neustále se střetává s minulostí. Ať už při práci v Kovošrotu, kde pracuje jako řidička nákladního auta, či ve vztahu s ilegálním přistěhovalcem bez dokladů, s nímž má syna. Zdánlivě nesourodé osudy hlavních postav se překvapivě spojí v nečekané pointě.
Čti víc
Kupte společně
Muchachas [:mučačas:] I. - Katherine Pancol
Šikmý kostel - Karin Lednická
328 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Muchachas 1
Rok vydání
2015
Počet stran
312
Nakladatelství
Jota
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
202698

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,0 / 5

1 hodnocení

0
1
0
0
0

Slavka Čubanová
25.2.2016
Kniha o neuvěřitelné síle žen, které se dokáži vzepřít. Dokáží se vymanit z okovů tyrana. Stella vyrůstala od malička v prostředí plném psychického i fyzického týrání, kde byla jen druhořadým člověkem. Snažila se pochopit svou matku, která veškeré hrůzy snášela a nikdy se nepostavila na odpor. Ona sama se rozhodla, že je jiná a nenechá si ubližovat. Rozhodla se odejít a začít žít svůj život podle svých představ. Její otec se jí snažil vše překazit, ale ona se nevzdala a bojovala.
Na knihu se nedá zapomenout, nemůžete ji vyhnat z hlavy. Pořád se mi vrací jednotlivé scény a osudy hrdinů a ptám se kde se to v lidech bere, ta nenávist a schopnost ubližovat? Příběh vás vtáhne a zapojí vás do děje. Přemýšlíte co byste dělali na místech jednotlivých postav, jak by jste se zachovali. V knize není ani kousek místa, které by se dalo přeskočit, hlavně v příběhu Stelly. Musíte číst každé slovo, každé má v textu své místo a je nenahraditelné. Autorka to se slovy umí, dokáže pomocí nich dokonale vyjádřit i ty nejskrytější pocity. Právě to je na knize jedinečné. Najdete v ní ponaučení a vědomí, že nic není černobílé. Vše má někde svůj důvod, možná není na první pohled zřejmý, ale pokud se podíváte pod pokličku, najdete ho.
Už dřív mě napadlo, jaké by některé knihy byly lidé. Kniha Muchachas by byla určitě žena. Hlavně o ženách se v ní totiž vypráví. Byla by mladá, na první pohled obyčejná, pokud by jsme ji však chvíli sledovali, zjistili by jsme že je neobyčejně krásná, trochu záhadná dívka. Nechce být středem pozornosti, raději se krčí v koutku, jako by se bála dát najevo svou krásu a inteligenci. Pokud si ale člověk dá tu práci a získá si její důvěru, zjistí že má opravdu co říct.
Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Muchachas [:mučačas:] I. - Katherine Pancol
Šikmý kostel - Karin Lednická
328 Kč

„Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím.“

Maxim Gorkij