A Breath of Frost - Alyxandra Harvey
A Breath of Frost
262 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Knihy
E-knihy
262 Kč

Běžná cena Běžně 276 Kč

Ušetříte 5%
Nestíháme do Vánoc :(

Dodání může trvat více než tři týdny

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Emma Day and her two cousins, Gretchen and Penelope, are uninterested in their debutante lives. All the boring balls, tiresome curtsying and polite conversation leave much to be desired. Then a girl is found dead, frost clinging to her lifeless body, and the murder is traced to Emma. As their world is turned upside down, Emma discovers more about herself and her cousins, from her connection to the murders to the secrets of her family legacy. Now the girls must embrace their true Lovegrove inheritance in order to stop the chaos, even if that means risking their lives. Dangerously handsome Cormac Fairfax wants to help Emma – but, with secrets of his own to hide, can she trust him? The first book in a deliciously dark new trilogy. Perfect for fans of Cassandra Clare and Ruth Warburton.
Čti víc
Kupte společně
A Breath of Frost - Alyxandra Harvey
The Mortal Instruments: City of Bones - Cassandra Clare
565 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
496
Jazyk
anglický
Nakladatelství
Bloomsbury
Vazba
brožovaná vazba
ISBN
9781408836354
Naše katalogové číslo
198348
Rozměr
129×198 mm
Rok vydání
2014

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
A Breath of Frost - Alyxandra Harvey
The Mortal Instruments: City of Bones - Cassandra Clare
565 Kč

„Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. “

Jean Cocteau