Uhádneš, komu patří Tajemné knihovny?   Soutěžit
Novinka
Umění neúspěchu - Tomáš Studeník,Josef Hynek, Insane Business Ideas, 2023
Audiokniha
Novinka
Umění neúspěchu - Tomáš Studeník,Josef Hynek, Insane Business Ideas, 2023
Audiokniha

Umění neúspěchu
Novinka

Audiokniha Umění neúspěchu, kterou napsali Tomáš Studeník a Josef Hynek. Autoři, zakladatelé vědy o selhání v Česku, nabízejí netradiční, vědecko-zábavný pohled na život včetně... Číst víc

Nakladatel
Insane Business Ideas, 2023
Interpret
Délka
8:37

Audiokniha Umění neúspěchu, kterou napsali Tomáš Studeník a Josef Hynek. Autoři, zakladatelé vědy o selhání v Česku, nabízejí netradiční, vědecko-zábavný pohled na život včetně desatera jak jej žít šťastně. Číst víc

  • MP3 ke stažení
  • Čeština

369 Kč

Ihned ke stažení
Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Umění neúspěchu - Tomáš Studeník,Josef Hynek, Insane Business Ideas, 2023
Audiokniha
369 Kč

Více o audioknize

Proč se všem kolem daří, zatímco mně se pokazí, na co sáhnu? Jak žít s vlastní nedokonalostí? Vyplatí se pro svůj kariérní či podnikatelský sen udělat úplně všechno? Kdy bychom si měli říct “tudy cesta nevede”?
Autoři, zakladatelé vědy o selhání v Česku, nabízejí netradiční, vědecko-zábavný pohled na život včetně desatera jak jej žít šťastně. Namísto slepé honby za úspěchem doporučují přijmout a vytěžit náhody, nehody a vlastní chyby.
Kniha navíc přináší třináct zamyšlení o neúspěchu z pera filozofa Tomáše Sedláčka, spisovatelů Petra Stančíka, Dominika Landsmana, Michaely Duffkové, scénáristy Pavla Dobeše, režiséra Václava Marhoula, kajakáře Víta Přindiše, podnikatelky Zuzany Ceralové Petrofové, akademičky Hany Machkové, aktivisty Jana Bareše, publicisty Boba Kartouse, módní návrhářky Beaty Rajské a lékaře Tomáše Šebka.
Doporučujeme všem, kdo mají odvahu se poprat s nejhorším nepřítelem - vlastním egem - v práci, byznyse, ve vztazích a v životě vůbec.
Číst víc
Délka
8:37
Naše katalogové číslo
1891905
Jazyk
čeština
Nakladatel
Insane Business Ideas
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila audiokniha vám?

„Jejich životy jsou součástí mého příběhu a jiných příběhů, které se pod slunečnou oblohou vsouvají do jediného příběhu lidského života.“

Peníze od Hitlera - Radka Denemarková, 2021
Peníze od Hitlera
Radka Denemarková