Uhádneš, komu patří Tajemné knihovny?   Soutěžit

Přiznání TOP #8

Někteří lidé prostě vědí, jak vás rozčílit. Tak na mě působí Rye Peterson. Nevydržíme spolu ani deset minut a jdeme si po krku, což nám spolupráci vůbec neulehčuje. Rye je... Číst víc

4,8 5 hodnocení
4. díl série
VIP
Nakladatel
Baronet, 2023
408 stran
6-7 hodin čtení

Někteří lidé prostě vědí, jak vás rozčílit. Tak na mě působí Rye Peterson. Nevydržíme spolu ani deset minut a jdeme si po krku, což nám spolupráci vůbec neulehčuje. Rye je baskytarista Kill Johna, nejslavnější... Číst víc

  • EPUB MOBI
  • Čeština

339 Kč

Ihned ke stažení
Jak číst e-knihy?
Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Více o eknize

Brenna
Někteří lidé prostě vědí, jak vás rozčílit. Tak na mě působí Rye Peterson. Nevydržíme spolu ani deset minut a jdeme si po krku, což nám spolupráci vůbec neulehčuje. Rye je baskytarista Kill Johna, nejslavnější rockové kapely na světě, a já jim dělám PR. Navíc je nádherný, vtipný, nadaný a… a nikdy nebere nic vážně. Bude lepší se mu vyhýbat.
Všechno se však změní, když Rye uslyší něco, co nebylo určeno jeho uším: moje přiznání. A teď mi muž, kterého se usilovně snažím ignorovat, nabízí to největší pokušení ze všech: sebe samého.

Rye
Brenna je pro mě ta pravá. Ta, kterou nemůžu mít. Ta, kterou nedokážu vyhnat z hlavy. Věřte mi, fakt jsem se snažil, jenže ta ženská mě nenávidí. Docela jsem to zvládal – dokud jsem nezaslechl, jak se přiznala, že se cítí stejně osamělá jako já. Že potřebuje, aby se jí někdo dotkl, objal ji, uspokojil. Chci jí to všechno dát.
Přesvědčil jsem ji, že to bude jenom sex, jen vzájemné uspokojení a nic víc. Sotva se mi však poddala, začal se kolem ní točit můj svět. Nikdy neměla dobrý důvod mi věřit, chci Brenně však dokázat, že spolu nám bude lépe, než kdybychom byli každý sám.
Číst víc
Originální název
Exposed
Počet stran
408
Rok vydání
2023
Naše katalogové číslo
1870709
Jazyk
čeština
Překlad
4. díl série
VIP
Nakladatel
Baronet
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,8 / 5

5 hodnocení

4
1
0
0
0

Jak se líbila e-kniha vám?

Čtenářské recenze

10.3.2023
Na príbeh Brenny a Ryea som sa tešila, nakoľko som ich poznala už z predchádzajúcich častí a handrkovanie a iskrenie medzi nimi sa nedalo prehliadnuť.
Brenna - úspešná mlada žena, ktorá to v hudobnej brandži dosiahla ďaleko, a ako žena v tejto oblasti bola veľmi rešpektovaná a uznávaná aj medzi mužskými kolegami.
Rye – playboy, ktorý mení ženy častejšie ako ponožky. No za pozlátkou skupinového šaša sa ukrýva veľmi talentovaný hudobník.
Títo dvaja sa poznali vyše 10 rokov. Celých tých desať rokov jeden druhého okukujú a potajomky ľúbia, no rôznymi situáciami a nevypovedanými nedorozumeniami sú obaja celý ten čas frustrovaní, nešťastní a sklamaní. Obrat nastane keď si Rye vypočuje rozhovor medzi Brennou a jej kamarátkou. Dohoda, ktorú uzavrú dopadne nakoniec úplne inak ako obaja plánovali.
Občas som mala chuť vstúpiť do knihy a obidvomi zatriasť a nakričať na nich, aby si navzájom konečne všetko vysvetlili. Veľmi som im držala palce, aby prijali dar to, čo im osud ponúka.
Najviac sa mi páčila súdržnosť všetkých členov kapely. Hoci sa často podpichovali, no keď prišiel problém, všetci sa navzájom podporovali, pomáhali si a stáli jeden pri druhom. Hoci neboli pokrvní príbuzní medzi nimi bolo zvláštne puto a prišli mi ako ozajstná rodina.
PS: Dúfam, že sa čoskoro začítam do príbehu posledného člena kapely Whipa.
Číst víc

Nakladatelství Baronet

Číst víc

„Výzvy byly těžké jen tehdy, když jste předem čekali, že neuspějete.“

S láskou, Lukov - Mariana Zapata, 2021
S láskou, Lukov
Mariana Zapata