Mluvte jako mluvčí

4. vydání
David Šimurka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavatel: David Šimurka, 2014
NA SKLADĚ TOP #39
Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Naše cena:
330 Kč
Běžná cena:
370 Kč
Ušetříte:
11% (40 Kč)

Posíláme do dvou dní.
Knihu máme skladem.Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

Nové vydání úspěšné knihy Mluvte jako mluvčí přináší Vám, čtenářům, desítky nových druhů originálních cvičení zaměřených na zlepšení mluveného projevu.
Pravidelným tréninkem s knihou brzy rozšíříte svou aktivní slovní zásobu v rodném jazyce a zdokonalíte své vyjadřovací i artikulační schopnosti. Naučíte se rychleji vymýšlet konverzační témata v každodenních rozhovorech a debatách nebo lépe obhajovat svůj názor při sporných diskuzích.

Pomocí snadno zapamatovatelných a lehce aplikovatelných rétorických rad navíc zjistíte:

 • jak působit obratněji ve společnosti
 • jak získávat pozornost opačného pohlaví
 • jak přesvědčovat druhé
 • a mnoho dalšího.
Praktická část knihy je rozdělena do 200 lekcí, z nichž každá nabízí 30 minut intenzivního řečnického tréninku za pomoci 5-7 zajímavých cvičení.
Pro své praktické zaměření bývá kniha doporučována jako doplňková literatura v seminářích rétoriky nebo využívána v medicíně jako terapeutická pomůcka při odstraňování řečových vad (ať už vrozených nebo získaných následkem mozkových příhod a jiných vážných onemocnění).
Hlavní uplatnění však najde u každého člověka, který občas cítí, že jeho mluvený projev není tak kvalitní, jak by si přál, jeho řeč není tak plynulá a srozumitelná, jak by mohla být či jeho vyjádření vždy nebývají dostatečně výstižná a všem jasná.

Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Podrobnosti

 • Počet stran: 220
 • Vazba: brožovaná
 • Rozměr: 148×210 mm
 • Hmotnost: 270 g
 • Jazyk: český
 • ISBN: 9788026057666
 • Rok vydání: 2014
 • Naše katalogové číslo: 186177


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotili 3 lidé) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
Blanka
Blanka
16. června 2017
Reagovat

2

Skutečně jsem očekávala od této knihy o hodně více, je to spíš cvičení pro žáky základních tříd. Chápu, že ti dnes potřebují hodně cvičit mluvení, protože komunikují hlavně s mobilem, tabletem počítačem. Tisk je titěrný a v úlohách nepřehledný, z té spousty otazníků za sebou bolí oči Opět se vrátím k nákupu knih v kamenném obchodě.Hodně hloupé otázky jsou např.. Kterých 10 otázek začínajících slovem proč, mohou slyšet vězni? Kterých osm 8 otázek začínajících slovem kdy, mohou často slyšet trenéři fitness? Jednu minutu odpovězte na otázku: Kolik stojí velká palma? Hrozné, autor vše někde opsal, bohužel tak vznikl opravdu bezcenný škvár. Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (3)   (1)
Milan
Milan
10. února 2016
Reagovat

Mluvte jako mluvčí -9

Objednaná kniha dorazila, ale je nějaká malá. Vše psané malinkým písmem, malinké obrázky. Hned první cvičení v knize je naprosto k smíchu. Máte za úkol popsat obrázek tak, aby podle popisu jej někdo mohl nakreslit.

Popis vypadá asi takto. Nakresli nějaký malinký obrázek asi místnosti. V místnosti jsou zřejmě dvě postavy, na stěně asi knihovna. Hlavně to nakresli co nejmenší, aby nebylo poznat, co jsi nakreslil.
Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (9)   (18)
Miloš
Miloš
21. února 2016

Nakresli nějaký malinký obrázek místnosti...? Tak to jsi hned první cvičení vůbec nepochopil. Přečti si znovu zadání, raději několikrát.

Marie
Marie
10. září 2014
Reagovat

Krásná kniha 74

Už předchozí vydání knížky Mluvte jako mluvčí se mi moc líbilo. PO několika lekcích jsem opravdu zjišťovala, že snáze s lidmi hovořím, mám dost vhodných otázek, aby nevázla řeč, cítila jsem se s lidmi lépe. Proto jsem si objednala i nové, přepracované vydání této knihy. Jsem jím nadšená. Nejen, že výborně a zábavnou formou procvičí naši komunikaci, ale moc se mi tu líbí ona \" moudra \", tedy velmi jemně a taktně podané upozornění na zásady slušného jednání s lidmi. I ve svém pokročilejším věku se tu mám čemu přiučit. Díky za tuto krásnou knihu. Doporučuji ji všem, kdo touží po přátelských, slušných vztazích s lidmi kolem sebe! Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (94)   (20)
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU