Knihy
E-knihy

Mluvte jako mluvčí

4. vydání

Na skladě
TOP #19
Nakladatel
David Šimurka, 2014

Nové vydání úspěšné knihy Mluvte jako mluvčí přináší Vám, čtenářům, desítky nových druhů originálních cvičení zaměřených na zlepšení mluveného projevu...

Čti víc

330 Kč

Běžná cena Běžně 370 Kč

Ušetříte 11%

Na skladě, posíláme ihned

Zobraz

Doporučené tituly a kolekce

330 Kč

Více o knize

Nové vydání úspěšné knihy Mluvte jako mluvčí přináší Vám, čtenářům, desítky nových druhů originálních cvičení zaměřených na zlepšení mluveného projevu.
Pravidelným tréninkem s knihou brzy rozšíříte svou aktivní slovní zásobu v rodném jazyce a zdokonalíte své vyjadřovací i artikulační schopnosti. Naučíte se rychleji vymýšlet konverzační témata v každodenních rozhovorech a debatách nebo lépe obhajovat svůj názor při sporných diskuzích.

Pomocí snadno zapamatovatelných a lehce aplikovatelných rétorických rad navíc zjistíte:
  • jak působit obratněji ve společnosti
  • jak získávat pozornost opačného pohlaví
  • jak přesvědčovat druhé
  • a mnoho dalšího.
Praktická část knihy je rozdělena do 200 lekcí, z nichž každá nabízí 30 minut intenzivního řečnického tréninku za pomoci 5-7 zajímavých cvičení.
Pro své praktické zaměření bývá kniha doporučována jako doplňková literatura v seminářích rétoriky nebo využívána v medicíně jako terapeutická pomůcka při odstraňování řečových vad (ať už vrozených nebo získaných následkem mozkových příhod a jiných vážných onemocnění).
Hlavní uplatnění však najde u každého člověka, který občas cítí, že jeho mluvený projev není tak kvalitní, jak by si přál, jeho řeč není tak plynulá a srozumitelná, jak by mohla být či jeho vyjádření vždy nebývají dostatečně výstižná a všem jasná.
Čti víc
Kupte společně
Mluvte jako mluvčí - David Šimurka a kolektív
Myšlení rychlé a pomalé - Daniel Kahneman
857 Kč
Ušetříte 112 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

2,5 / 5

4 hodnocení

1
0
1
0
1

Tom
22.1.2018
Užitečná kniha. Plní, co jsem od ní očekával. Možná těch cvičení je zbytečně moc, na konec knihy se asi nikdo nedostane. Ale jinak nemám žádnou výtku.
Čti víc
Blanka
16.6.2017
Skutečně jsem očekávala od této knihy o hodně více, je to spíš cvičení pro žáky základních tříd. Chápu, že ti dnes potřebují hodně cvičit mluvení, protože komunikují hlavně s mobilem, tabletem počítačem. Tisk je titěrný a v úlohách nepřehledný, z té spousty otazníků za sebou bolí oči Opět se vrátím k nákupu knih v kamenném obchodě.Hodně hloupé otázky jsou např.. Kterých 10 otázek začínajících slovem proč, mohou slyšet vězni? Kterých osm 8 otázek začínajících slovem kdy, mohou často slyšet trenéři fitness? Jednu minutu odpovězte na otázku: Kolik stojí velká palma? Hrozné, autor vše někde opsal, bohužel tak vznikl opravdu bezcenný škvár.
Čti víc
Milan
10.2.2016
Mluvte jako mluvčí
Objednaná kniha dorazila, ale je nějaká malá. Vše psané malinkým písmem, malinké obrázky. Hned první cvičení v knize je naprosto k smíchu. Máte za úkol popsat obrázek tak, aby podle popisu jej někdo mohl nakreslit.

Popis vypadá asi takto. Nakresli nějaký malinký obrázek asi místnosti. V místnosti jsou zřejmě dvě postavy, na stěně asi knihovna. Hlavně to nakresli co nejmenší, aby nebylo poznat, co jsi nakreslil.
Čti víc
Miloš
21.2.2016
Nakresli nějaký malinký obrázek místnosti...? Tak to jsi hned první cvičení vůbec nepochopil. Přečti si znovu zadání, raději několikrát.
Čti víc
Marie
10.9.2014
Krásná kniha
Už předchozí vydání knížky Mluvte jako mluvčí se mi moc líbilo. PO několika lekcích jsem opravdu zjišťovala, že snáze s lidmi hovořím, mám dost vhodných otázek, aby nevázla řeč, cítila jsem se s lidmi lépe. Proto jsem si objednala i nové, přepracované vydání této knihy. Jsem jím nadšená. Nejen, že výborně a zábavnou formou procvičí naši komunikaci, ale moc se mi tu líbí ona \" moudra \", tedy velmi jemně a taktně podané upozornění na zásady slušného jednání s lidmi. I ve svém pokročilejším věku se tu mám čemu přiučit. Díky za tuto krásnou knihu. Doporučuji ji všem, kdo touží po přátelských, slušných vztazích s lidmi kolem sebe!
Čti víc

Kupte společně
Mluvte jako mluvčí - David Šimurka a kolektív
Myšlení rychlé a pomalé - Daniel Kahneman
857 Kč
Ušetříte 112 Kč