Knihy
E-knihy

Návrat mistra

Moba, 2013
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodin čtení
Nakladatel
Moba, 2013

Další formáty

Kniha
289 Kč

Pán Milána Gian Galeazzo Visconti usiluje o vévodskou korunku, kterou mu však může udělit jenom Václav IV., král český a římský. A tak se Lukáš, vážený platnéřský mistr, musí vydat do dalekých Čech...

Čti víc

Další formáty

189 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Pán Milána Gian Galeazzo Visconti usiluje o vévodskou korunku, kterou mu však může udělit jenom Václav IV., král český a římský. A tak se Lukáš, vážený platnéřský mistr, musí vydat do dalekých Čech, do rodné Prahy, aby pro svého pána onu vytouženou korunku získal. Cesta je to dramatická a Lukáš se nejednou ocitne na hranici života a smrti. Naštěstí je mu v patách tajný strážce Sergio, bez něhož by měl Lukáš mnohem menší šanci na přežití. A to ještě netuší, že i v Praze na něj čekají stíny minulosti...
Dokáže se vypořádat s intrikami pražské šlechty? A odolá pokušení vrátit se k manželce a malému synkovi dřív, než splní stanovený úkol?
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha 2017
289 Kč

Posíláme do šesti dní

Kniha 2013

Vyprodané

E-knihy a audioknihy

E-kniha 2013
EPUB
MOBI
189 Kč

Okamžitě ke stažení

Další
Kupte společně
Návrat mistra - František Niedl
Kontrakt 2 - Melanie Moreland
368 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
304
Nakladatelství
Moba
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
186096
Rok vydání
2013

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,5 / 5

2 hodnocení

2
1
0
0
0

Petr Čapek
10.5.2014
Názor čtenáře
Jak si již mnozí čtenáři Platnéřské série zvykli, autor se opravdovými historickými reáliemi zaobírá jen okrajově a svůj příběh staví hlavně na vztazích hlavních postav. Na jednu stranu někteří mohou namítnout, že to není pořádný historický román, když chybí detailní popisy a ta správná atmosféra. Možná to pravda je, ovšem na druhou stranu se zde autor nesnažil působit jako český Ken Follet nebo Umberto Eco. Platnéřská série je spíše oddechovým dobrodružným čtením, které se odehrává na historickém základu a k tomu lehký nástin naprosto postačuje.Na druhou stranu se autorovy podařilo krásně vystihnout jednotlivé postavy a vztahy mezi nimi. Tudíž čtenář nemá potíž se vcítit do jednotlivých postav, které jsou snadno uvěřitelné a nepůsobí v příběhu jakoby naroubovaným dojmem. Největším pozitivem knihy je úžasná čtivost. Niedl dokázal vystavět příběh na nijak komplikovaném základu a nenutí tak čtenáře aby se babral s nekonečnými souvětími a nekonečným množstvím detailů.
Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Návrat mistra - František Niedl
Kontrakt 2 - Melanie Moreland
368 Kč

„Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. “

Bernard Bolzano