Uhádneš, komu patří Tajemné knihovny?   Soutěžit
Cukrový svět - Zuzana Slánská, Bambook, 2022

221 Kč

Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Cukrový svět - Zuzana Slánská, Bambook, 2022
Cukrový svět - Zuzana Slánská, Bambook, 2022

Cukrový svět

Vítejte v Cukrovém světě! Měli byste chuť na nadýchané pusinky, voňavé karamelky, sladké limonády či lékořicové pendreky? A co se proletět v balónu ze žvýkačky, vylézt... Číst víc

Věk
7+
Nakladatel
Bambook, 2022
96 stran
1-2 hodiny čtení

Vítejte v Cukrovém světě! Měli byste chuť na nadýchané pusinky, voňavé karamelky, sladké limonády či lékořicové pendreky? A co se proletět v balónu ze žvýkačky, vylézt čokoládovou stěnu nebo sjet kopec zmrzliny? Vydejte se s Toníkem a jeho průvodkyní. Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština

221 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle
Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Kopírák - Sam Holland, Kalibr, 2023
Cukrový svět - Zuzana Slánská, Bambook, 2022
221 Kč

Více o knize

Vítejte v Cukrovém světě!
Měli byste chuť na nadýchané pusinky, voňavé karamelky, sladké limonády či lékořicové pendreky? A co se proletět v balónu ze žvýkačky, vylézt čokoládovou stěnu nebo sjet kopec zmrzliny?

Vydejte se s Toníkem a jeho průvodkyní Candy na to nejsladší dobrodružství a prožijte den v Cukrovém světě. Zjistíte, že i sladkosti umí natropit pořádnou neplechu.
Číst víc
Počet stran
96
Vazba
pevná vazba
Rozměr
165×215 mm
Hmotnost
306 g
ISBN
9788027135271
Rok vydání
2022
Věkové doporučení
7+
Naše katalogové číslo
1697051
Styl
dobrodružný
Jazyk
čeština
Původ
Česko
Nakladatel
Bambook
Pro koho
pro děti a mládež
Účel knihy
pro rozvoj dítěte
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

„Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.“