Wanted - J. Kenner
Wanted

303 Kč

Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Wanted - J. Kenner
Wanted - J. Kenner

Wanted

The first in a sexy and exciting new erotic romance trilogy from the New York Times bestselling author of the Stark series. An all new erotic romance series from the New York... Číst víc

4,2 11 hodnocení
1. díl série
A Most Wanted Novel
Nakladatel
Headline Book, 2014
Počet stran
352

The first in a sexy and exciting new erotic romance trilogy from the New York Times bestselling author of the Stark series. An all new erotic romance series from the New York Times bestselling author of the Stark series, ... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
319 Kč

303 Kč

-5 %
Dodání může trvat více než tři týdny
Další knižní vydání
Vytoužený - J. Kenner
Pevná vazba s přebalem
Čeština, 2014
Vyprodané

79 Kč

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Více o knize

The first in a sexy and exciting new erotic romance trilogy from the New York Times bestselling author of the Stark series.

An all new erotic romance series from the New York Times bestselling author of the Stark series, perfect for fans of Fifty Shades of Grey and the Crossfire series, of three enigmatic and powerful men, and the striking women who can bring them to their knees.


I know better than to trust him, that I should never risk my heart. But fierce passion comes at a high price.I grew up believing in right and wrong, good and evil, black and white - that there were some boundaries that could never be crossed. And then I met Tyler Sharp. Bold, charming, and dangerously sexy, Tyler always gets what he wants. But his smile can be deceiving, his dealings sordid, his ambitions ruthless. I thought I was the one woman strong enough to resist him, but our need for each other is too urgent to deny. One look and I'm in trouble. One touch and I'm hooked. One night and I'm his. And once I fall, there's no going back.
Číst víc
Počet stran
352
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
128×198 mm
Hmotnost
256 g
ISBN
9781472215116
Rok vydání
2014
Naše katalogové číslo
165788
Jazyk
angličtina
1. díl série
A Most Wanted Novel
Nakladatel
Headline Book
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Kupte společně
593 Kč

Hodnocení

4,2 / 5

11 hodnocení

6
2
2
1
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

LM
29.7.2015
nažhavený/á, vytúžený/á, nadržaný/á, nenásytný/á, rozpálený/á....
...už DOSŤ! Trh už je takýmito prvoplánovými hlúposťami točiacimi sa len a len okolo toho istého ( a mnohokrát ešte aj zle opíseného ) tak presýtený, že to začína byť smiešno-trápna katastrofa, ktorá kazí vkus čitateľa. Prosím, už s tým prestaňte a nech už konečne niekto napíše v tomto smere niečo krásne, čo doslova pohladí dušu a možno len s ľahkým nádychom erotična ( načo nechutné porno opisy? ).... Číst víc
Danica
20.11.2014
môže byť
Príbeh je celkom dobrý, ale pre príliš veľa erotických scénok, ktoré sa bez väčšej fantázie opakujú - pre mňa stratio hodnotenie dve hviezdičky. Erotika v českom jazyku je niekedy divná... Hlavne v tejto knihe je jej zbytočne veľa a stále o tom istom - možno mala prekladateľka obmedzený slovník a predstavivosť - neviem, nečítala som originál. Ale nechcem odradiť čitateľov - príbeh knihy je naozaj celkom OK. Číst víc

Kupte společně
593 Kč

„Je to úžasné, co všecko si mudlové vymysleli, aby se obešli bez čar a kouzel.“

Harry Potter a Tajemná komnata - J.K. Rowling, Jim Kay (ilustrátor)
Harry Potter a Tajemná komnata
J.K. Rowling, Jim Kay (ilustrátor)