The Rise of Nine - Pittacus Lore
The Rise of Nine
262 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
262 Kč

Běžná cena Běžně 276 Kč

Ušetříte 5 %

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

The Rise of Nine is the third book in Pittacus Lore's Lorien Legacies series. Pittacus Lore is Lorien's ruling elder. He has been on Earth for the last twelve years preparing for the war that will decide Earth's fate. His whereabouts are unknown. The first book in his Lorien Legacies series, I Am Number Four, is now a major Disney motion picture, and along withThe Power of Six and The Rise of Nine, perfect for fans of The Hunger Games.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha 2013
Na skladě
-5 %
262 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

Kniha 2013

Vyprodané

Kniha 2012

Vyprodané

Další
Kupte společně
533 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
3895-6 hodin čtení
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
110×178 mm
Hmotnost
225 g
ISBN
9781405912884
Rok vydání
2013
Naše katalogové číslo
163616
Jazyk
anglický
3. díl série
Lorien Legacies
Nakladatel
Penguin Books

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,6 / 5

15 hodnocení

13
0
1
0
1

Jakub Hatnančík
13.1.2021
Tiež sa neviem dočkať kedy už konečne preložia toto a ďalšie pokračovanie série. Veľa ľudí túži potom si túto knihu prečítať. Čti víc
Miroslava Micháliková
24.7.2020
The Rise of Nine
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Kniha The Rise of Nine je pokračovaním kníh Som číslo štyri a Sila šestky.
Partia mladých, ktorí prišli na zem z planéty Lorian ako deti, pokračujú v boji proti rase Mogadoráncov, ktorí ich chcú zabiť a zničiť zem.
V knihe sa bližšie zoznamujeme s novými hrdinami - číslami 8, 9, 10, ktorí v ničom nezaostávajú pred ostatnými známymi postavami: dokážu sa teleportovať, meniť tvar, ovládajú telekinézu, antigravitáciu ... Fanúšikovia sci-fi si určite prídu na svoje.
V knihe sa síce zatiaľ nedozviete, čo sa stalo so Samom, ale zato sa dočkáte veľkého prekvapenia ohľadom Sarah.
Kniha je pútavá od začiatku do konca, má rýchly spád a kopec napínavých častí.
S úrovňou angličtina B2 sa dá v pohode zvládnuť.
Čti víc
6

Ahoj :) Som obyčajné dievča študujúce strednú umeleckú. Moja obľúbená farba je zelená a okrem čítania tiež rada kreslím, korčuľujem, počúvam hudbu a píšem príbehy. Romantické veľmi nemusím, ale mám rada, keď sú knihy obohatené humorom. Ľudia ma opisujú buď ako uzavretého introverta, alebo ako veselú kopu, ktorej je jedno, čo si o nej ostatní myslia. A aj keď sa tieto dva opisy dosť vylučujú, nejako som oboje. (Nikdy sa asi nepochopím) No čo už. To som ja. Teší ma :D

Mari Jancusova
12.6.2018
PREKLAD
Prečo? Prečo v poslednom čase keď začnem čítať nejakú super sériu kníh, prečo nikdy nie sú preložené aj ďalšie knihy? Už aký má zmysel preložiť prvé dve knihy a potom to skrátka nechať tak? A čitatelia, ktorí neviedia tak dobre po anglicky, si majú ten príbeh akože domyslieť? A to už ani nehovorím o tom, aký je o túto knihu záujem... Naozaj sa s tým nedá niečo robiť? Čti víc

som hrdý Martinusák, ktorý okrem čítania tiež behá a pečie:) Mám rada svoju prácu, dlhé letné večery, zmrzlinu, kávu, potulky po neznámych mestách....a tiež pozitívne naladených ľudí:)

Lucia Janišová
Martinus
21.6.2018
Pekný deň p. Jancusová. Ďakujeme za vašu reakciu. Žiaľ, v tomto prípade o vydaní a preklade nových tituloch rozhodujú vydavateľstvá. Preto vám odporúčame obrátiť sa na konkrétne vydavateľstvo, prípade vyžiť možnosť sledovať autora či sériu na našej stránke. V prípade prekladu konkrétnych titulov vám pošleme automaticky správu. Pekný deň :) Čti víc
Mato
24.7.2016
Názor čitateľa
Tůto knihu som este necital a po anglicky neviem moc dobre idem do 7. Triedy TAK PRELOŽTE TUTO KNIHU!!! Viete kolko by ste na tom zarobili ??? Cital som 1. a 2. a boli super a chcem si ( ako aj vela inych ludi na slovensku) precitat tuto knihu PO SLOVENSKY!!! Čti víc
katka
25.5.2016
akčné
Kniha bola super, bolo tam veľa akcie, nevedela som sa odtrhnúť od toho kým som ju celú nedočítala! :D Angličtina sa dala zvládnuť keď má človek aspoň nejakú šajnu.. a myslím, že je to lepšie čítať v originále než v preklade (nie, žeby sa nejaký chystal :D ). Čti víc
Karol
25.6.2018
uz dlhsie o tom rozmyslam a asi si to kupim v originale tvoja sprava ma viac menej uistila dakujem :D Čti víc
Anonym
1.3.2015
preklad
Ako dlho asi trvá preklad jednej 400 stranovej knihy??? Lebo napr. Bohovia Olympu už je preložený 4.diel a to vyšlo v minulom roku a táto knižka nič??? Čti víc
Matt
17.5.2015
Názor čitateľa
Preklad sa ani nekoná--- -.- Čti víc
doctor
23.2.2015
Názor čitateľa
Boha, ľudia za čo vás platia? Čo je na tom také ťažké sadnúť si, zobrať knihu a začať ju prekladať pre dobro ostatných? Tak vás prosím, kašlite na IKAR a preložte to vy. Ste oveľa lepší ako IKAR. ĎAKUJEM. Čti víc
8.11.2014
preklad????
Kedy bude treti diel v slovencine? Prve dva som uz precitala dvakrat, neviem sa dockat tretieho. Napiste aspon ci vobec mate v plane prelozit tento diel knihy. Čti víc
20.10.2014
HALOOOO
Mohol by sa prosím Vás niekto zobudiť a začať to prekladať ?? Lebo ak si kúpim tu knihu po anglicky a naraz už bude potom preložená, tak ma porazí.!!! Ved predsa sa tu musí nájsť nejaký prekladateľ. ..Nič nie je horšie ako to, že si prečítate 2 knihy vo vašom jazyku a naraz už sú len knihy po anglicky. Čti víc
Martina Fábian
12.8.2014
Prosíme si preklad!!!!!
Prvé dve knihy mi požičala neter, nemala som veľké očakávania, no ona je do nich zbláznená. Ale je to naozaj dobrý príbeh. Požičala som ďalej, kamarátovi, veľkému čitateľovi a možno nádejnému spisovateľovi. Všetci traja si žiadame preklad! Naozaj to má zmysel! Skúste si urobiť prieskum, koľko ľudí by malo záujem, len cez Martinus.... Presne kvôli takýmto veciam, že sa čitateľ nedočká prekladov pokračovaní, si veľakrát nekúpim knihy na pokračovanie na začiatku, ale až potom, keď výjdu všetky diely :( Čti víc

Čti víc
Kupte společně
533 Kč

„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle