Kompletní lidské tělo - Alice Roberts
Kompletní lidské tělo
999 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Kompletní lidské tělo

Jedinečný obrazový průvodce

Nakladatel
Nakladatelství Universum, 2012

Encyklopedie Kompletní lidské tělo je podrobný obrazový průvodce anatomií, fungováním, vývojem a chorobami člověka. Je založena na nejnovějších výsledcích medicínského výzkumu a na pokročilých technologiích...

Čti víc

999 Kč

Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Encyklopedie Kompletní lidské tělo je podrobný obrazový průvodce anatomií, fungováním, vývojem a chorobami člověka. Je založena na nejnovějších výsledcích medicínského výzkumu a na pokročilých technologiích.

Trojrozměrné ilustrace generované počítačem a mikroskopické fotografie představují každou část lidského těla názorně a do nejmenších podrobností.

LIDSKÉ TĚLO JAKO CELEK
Tento oddíl začíná evolucí člověka jako lidského druhu, připomíná jeho předky a genetickou výbavu. Přehledně uvádí stavbu lidského těla počínaje nejmenšími jednotkami – buňkami – přes tkáně až po celé orgánové systémy.

ANATOMICKÝ ATLAS
Těžištěm knihy je atlas anatomie člověka. Systematicky mapuje všechny partie těla shora od hlavy a krku k dolním končetinám, a každou z nich představuje na unikátních trojrozměrných počítačových ilustracích a fotografiích.

JAK TĚLO PRACUJE
Na základě pokročilých znalostí stavby těla a její fyzické anatomie je zpracován oddíl o fungování lidského těla. Postupně je probrána činnost každé z tělních soustav od kožní soustavy až ke komplexně pracujícímu endokrinnímu systému. Srozumitelný text je doprovázen názornými ilustracemi.

ŽIVOTNÍ CYKLUS
Člověk prochází během svého života různými etapami fyzického vývoje a změn. Tento oddíl seznamuje čtenáře s vývojem jedince od narození a dětství přes pubertu a dospělý věk až po stáří a úmrtí.

PORUCHY A ONEMOCNĚNÍ
Tělo je náchylně k chorobám a poruchám. Poslední oddíl knihy přibližuje a objasňuje více než dvě stě nejobvyklejších poruch a onemocnění.
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc

„Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví.“

George Orwell