Knihy
E-knihy

Udělej to zítra

a další tajemství time managementu

Grada, 2013
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Grada, 2013

Jak snadno zvládat úkoly, které neustále přibývají? Jak se soustředit pouze na jednu věc a rychle ji dotáhnout do konce? Jak omezit stres a mít dobrý pocit ze své práce? Jak opravdu dosahovat svých cílů, a ne pouze hodně pracovat?

Čti víc

89 Kč

Okamžitě ke stažení

I e-knihy můžete darovat

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Jak snadno zvládat úkoly, které neustále přibývají? Jak se soustředit pouze na jednu věc a rychle ji dotáhnout do konce? Jak omezit stres a mít dobrý pocit ze své práce? Jak opravdu dosahovat svých cílů, a ne pouze hodně pracovat? Uznávaný autor a poradce v knize odkrývá tajemství time managementu, která skutečně fungují. Díky ní objevíte řadu nových zásad a jednoduchých principů, které vám pomohou zvládnout to, co potřebujete. Autor doporučuje například metodu uzavřených seznamů, sdružování stejnorodých činností, práci v kratších blocích apod. Klíčová myšlenka knihy pak vychází z jednoduché zásady, že nejdůležitější je umění stanovit si pracovní priority a nepřikládat úkolům větší důležitost, než si zaslouží. To vám umožní si úkoly "naplánovat na zítra" a pak je skutečně splnit.
Čti víc
Kupte společně
Udělej to zítra - Mark Forster
Jak komunikovat chytře - Marion Recknagel,  Rohmann-van Wüllen Heike
158 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
176
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
153936
Rok vydání
2013

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,0 / 5

2 hodnocení

1
0
1
0
0

Adam
11.10.2015
Katapultuje tvoju produktivitu do neba
Len veľmi málo záležitostí je tak naliehavých, že by nezniesli odklad do zajtra. Mark Forster podáva s chladnou logikou bezkonkurenčný majstrovský systém sebaorganizácie. Na míle prevyšuje čokoľvek, čo som čítal - a nebolo toho práve najmenej. Začiatočník z toho nebude mať nič aj tak, ale autor jasným a jednoduchým jazykom píše o nedostatkoch klasického time managementu a navrhuje ešte rozumnejšie riešenia než sú tie bežne zaužívané. Príklad. Mark je zásadný odporca pravidla "najdôležitejšie najprv". Ak splním celý zoznam, je predsa jedno v akom poradí! Hodnovernosť (pre mňa osobne) knihy pramení z toho, že som skúšal viacej systémov od mnohých ľudí za účelom vybrať si najlepší, no zakaždým vyplávali na povrch isté zádrhele a zlé pocity. Ktoré, však, boli akoby neriešiteľné. Nainštalujem si novú hipsterskú appku na zhromažďovanie dát, ale zažívam negatívne emócie pri jej používaní, namáhavo ju používam a zoznam je neaktuálny, preto nepoužiteľný. Konečne viem ako to napraviť. Naviac, zatiaľ implementujem mazané rady len tretí deň a zakaždým som dokončil všetky úlohy zo zoznamu. Už včera, v druhý deň, som sa dostal k povinnostiam odkladaným niekoľko mesiacov a dokonca i dva roky. (!!!) Určite navštívim autorov a budem zháňať jeho ďalšie knižky. Silne doporučujem :) Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Udělej to zítra - Mark Forster
Jak komunikovat chytře - Marion Recknagel,  Rohmann-van Wüllen Heike
158 Kč

„Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. “

Zdeňka Ortová