Knihy
E-knihy

Jak to, že… planety obíhají Slunce?

Všechno o vesmíru

  Nakladatel
  Edika, 2013

  Kdo se jako první odvážil do vesmíru a kdy se tak stalo? Obsahuje všechno od hvězd a galaxií až po vesmírné cesty a nabízí skvělou pomoc při vypracovávání domácích úkolů...

  Čti víc

  94 Kč

  Běžná cena Běžně 99 Kč

  Ušetříte 5%

  Posíláme do čtyř dní

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o knize

  Přitažlivý úvod do záhadného světa vesmíru.

  Kdo se jako první odvážil do vesmíru a kdy se tak stalo? Obsahuje všechno od hvězd a galaxií až po vesmírné cesty a nabízí skvělou pomoc při vypracovávání domácích úkolů.
  Čti víc
  Kupte společně
  Jak to, že… planety obíhají Slunce? -
  Jak to, že… lidské tělo zvládne tolik věcí? -
  188 Kč
  Ušetříte 10 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Počet stran
  32
  Hmotnost
  120 g
  Rok vydání
  2013
  Vazba
  brožovaná vazba
  Jazyk
  český
  Nakladatelství
  Edika
  Rozměr
  190×245 mm
  ISBN
  9788026601319
  Naše katalogové číslo
  151543

  Recenze

  Jak se vám kniha líbila?

  Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také pro jejich rodiče a pedagogy. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje nejen ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl, ale také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu. Součástí knih jsou rozmanité přílohy jako například oblíbené zvukové nebo multimediální CD či DVD nosiče, které jsou v případě jazykových učebnic a příruček namluvené rodilými mluvčími. Cílem nakladatelství je vydávat publikace a multimédia zaměřená na výchovu a vzdělávání, nejen pro všechny úrovně škol, ale i širší trh se zvláštním důrazem na jazyky, učebnice pro děti a psychologii. Mezi nejúspěšnější tituly patří Pravidla českého pravopisu , České pověsti pro malé děti , Malý vědec či Mezi námi předškoláky 3-5 let .

  Čti víc
  Kupte společně
  Jak to, že… planety obíhají Slunce? -
  Jak to, že… lidské tělo zvládne tolik věcí? -
  188 Kč
  Ušetříte 10 Kč