Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Jako orel královský (Janne Ahonen a Pekka Holopainen). Olympia, 2014
Kniha: Jako orel královský (Janne Ahonen a Pekka Holopainen). Olympia, 2014

Jako orel královský

Biografie Janne Ahonena

Trvalo to skoro 16 let, ale nakonec toho finští diváci nebyli ušetřeni - Janne Ahonen plakal před televizními kamerami. Bylo to právě ve chvíli, kdy na tiskové konferenci četl... Číst víc

4,0 1 hodnocení
Nakladatel
Olympia, 2014
212 stran
4 hodiny čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Trvalo to skoro 16 let, ale nakonec toho finští diváci nebyli ušetřeni - Janne Ahonen plakal před televizními kamerami. Bylo to právě ve chvíli, kdy na tiskové konferenci četl prohlášení o konci své úspěšné sportovní kariéry... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Městečko Bootleg Springs je zpátky. Kniha Sklenky a doteky, Lucy Score, Claire Kingsley. NAKLADATEL Ikar CZ, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Trvalo to skoro 16 let, ale nakonec toho finští diváci nebyli ušetřeni - Janne Ahonen plakal před televizními kamerami. Bylo to právě ve chvíli, kdy na tiskové konferenci četl prohlášení o konci své úspěšné sportovní kariéry. Ahonenova popularita, pokud to ještě vůbec bylo možné, vzrostla. Jeho emotivní pohnutky byly pro sportovní veřejnost velmi překvapivé. Finský skokan na lyžích se totiž proslavil tím, že emoce důsledně schovával za svou kamennou tvář, že si pečlivě hlídal svůj osobní život a také tím, že v rozhovorech pro média šetřil slovy a používal holé a strohé věty. Ještě větší překvapení svým fanouškům přichystal při sepsání své biografie. Janne Ahonen je totiž v popisu svého životního příběhu až nečekaně otevřený. Nevyhýbá se citlivým tématům chlapeckých rošťáren, prohřešků proti životosprávě či proti dopravním předpisům.

Přibližuje svůj názor na olympijské hry a své domovské město Lahti čtenářům líčí v poměrně drsných barvách, ale hlavně poodkrývá oponu vrcholového sportu a nechává všechny příznivce nakouknout do jeho zákulisí.
Naše katalogové číslo
171466
Počet stran
212
Vazba
pevná vazba
Rozměr
160×230 mm
Hmotnost
475 g
ISBN
9788073763558
Rok vydání
2014
Jazyk
čeština
Nakladatel
Olympia
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,0 / 5
0
1
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Anonymní čtenář
Neověřený nákup
12.10.2015
Zaujímavé
Nehovorím, že je to najlepšia biografia, akú som kedy čítala, ale je to zaujímavý pohľad do zákulisia skokov na lyžiach a ich celkovej komplikovanosti. Odporúčam fanúšikom nie len Janneho Ahonena
reagovat

A tak se snažím být laskavý ke všemu, co vidím, a ve všem, co vidím, vidím jeho.
Kniha: Malý život (Hanya Yanagihara), 2017
Malý život
  • Hanya Yanagihara