Přátelé - 10. série - James Burrows
Přátelé - 10. série

522 Kč

Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Přátelé - 10. série

3 DVD

  Desátá a poslední sezóna je plná klíčových událostí, velkých rozhodnutí a překvapení v poslední chvíli – prostě tak, jak to máte u Přátel rádi. Sněhová bouře skoro zabrání... Číst víc

  10. díl série
  Přátelé
  Nakladatel
  Magicbox, 2011
  Režie

  Desátá a poslední sezóna je plná klíčových událostí, velkých rozhodnutí a překvapení v poslední chvíli – prostě tak, jak to máte u Přátel rádi. Sněhová bouře skoro zabrání svatbě Phoebe a Mikea, Monica a Chandler se pokusí adoptovat dítě... Číst víc

  • DVD film
  • Čeština, angličtina
  549 Kč

  522 Kč

  -5 %
  Vyprodané

  Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude film dostupný.

  Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

  Naši skřítci doporučují

  Více o titulu

  Desátá a poslední sezóna je plná klíčových událostí, velkých rozhodnutí a překvapení v poslední chvíli – prostě tak, jak to máte u Přátel rádi. Sněhová bouře skoro zabrání svatbě Phoebe a Mikea, Monica a Chandler se pokusí adoptovat dítě, Joey a Rachel se snaží být “jen přátelé” a Ross zůstává sám... zase. Nemusíte se s nimi ale loučit navždy! LUXUSNÍ TŘÍDISKOVÁ EDICE KOMPLETNÍ DESÁTÉ SEZÓNY obsahuje VELKÉ FINÁLE.

  Disk 1
  Jak si Joey a Rachel dali pusu
  Scénář: Andrew Reich & Ted Cohen
  Režie: Kevin S. Bright
  Romantické párování na Barbadosu pokračuje – Monica, Phoebe a Chandler tajně poslouchají, jak Ross líbá Charlie, a za druhou zdí pokoje slyší Joeyho a Rachel.

  Jak byl Ross v pohodě
  Scénář: Sherry Bilsing-Graham & Ellen Plummer
  Režie: Ben Weiss
  Rachel, Joey a Charlie stráví nepříjemný večer s Rossem a Chandler s Monicou se vydají na návštěvu dvojice, která adoptovala chlapce - Chandler se ale dopustí neodpustitelného faux pas. Phoebe navštíví zoufalý Frank Jr., který si neví rady se svými trojčaty.

  Jak Ross chtěl být opálený
  Scénář: Brian Buckner
  Režie: Gary Halvorson
  Rachel a Joey nervózně očekávají svou první společnou “noc”. Monica a Phoebe se pokoušejí vyhnout únavné staré přítelkyni, která mluví s falešným přízvukem a neustále se vytahuje. Ross závidí Monice její nasprejované opálení a chce si ho pořídit také, v kabince však dojde k dvojité katastrofě.

  Dort
  Scénář: Robert Carlock
  Režie: Gary Halvorson
  Rachel přesvědčuje Monicu, aby odložila dlouho plánovanou cestu do Vermontu. Komplikace však nastanou, když doručí dort s neslušným obrázkem.

  Jak Amy hlídala Emmu
  Scénář: Dana Klein Borkow
  Režie: Roger Christiansen
  Rachel přes Rossovy protesty přesvědčí svou rozmazlenou sestru Amy, aby hlídala Emmu. Phoebe nevědomky zkazí překvapení, které pro ni Mike chystal. Joey vyděsí Monicu a Chandlera doporučujícím dopisem, který poslal adopční agentuře.

  Rossův grant
  Scénář: Sebastian Jones
  Režie: Ben Weiss
  Ross se u nositele Nobelovy ceny uchází o paleontologický grant – doktor je ale Charliin bývalý přítel a nabídne Rossovi grant za podmínky, že se s Charlie rozejde. Phoebe vystraší Monicu a Rachel svým uměleckým dílem “Gladys”.

  Disk 2
  Prohlídka bytu
  Scénář: Mark J. Kunerth
  Režie: Kevin S. Bright
  Monica a Chandler se setkají s adopční pracovnicí, která má rozhodnout, zda jsou vhodnými rodiči – a která se přizná, že kdysi chodila s hulvátem jménem Joey, který bydlí ve stejné budově.

  Jak přišli pozdě na Díkůvzdání
  Scénář: Shana Goldberg-Meehan
  Režie: Gary Halvorson
  Monica připravuje slavnostní večeři na Díkůvzdání a naštve se, protože nikdo nepřijde! Když Joey uvízne ve dveřích, Monica a Chandler mají ideální lék.

  Náhradní matka
  Scénář: Scott Silveri
  Režie: David Schwimmer
  Monica a Chandler jedou do Texasu, aby se setkali s mladou těhotnou ženou, která uvažuje, že jim dovolí adoptovat po porodu své dítě. Joey chodí s Phoebinou přítelkyní, ale znechutí ji svými teritoriálními jídelními návyky.

  Jak Chandlera přistihli
  Scénář: Doty Abrams
  Ražie: Gary Halvorson
  Phoebe s Rachel uvidí Chandlera, jak nastupuje do auta s půvabnou ženou a představují si to nejhorší. Když to řeknou Monice, zjistí, že ona žena je realitní agentka – a že se s Chandlerem pokoušejí najít vhodný dům na venkově.

  Jak striptér plakal
  Scénář: Marta Kauffman & David Crane
  Režie: Kevin S. Bright
  Joey účinkuje jako hvězdný host v televizním kvízu. Monica a Rachel zjistí, že jejich “dospělý” předsvatební večírek pro Phoebe nebude to pravé a na poslední chvíli musejí objednat striptéra. Chandler a Ross jdou na absolventský sraz z univerzity, kde zjistí, že jejích pakt o randění z roku 1987 byl porušen.

  Jak se Phoebe vdávala
  Scénář: Robert Carlock & Dana Klein Borkow
  Režie: Kevin S. Bright
  Monica organizuje Phoebinu svatbu svým typicky generálským způsobem a Phoebe ji vyhodí. Velký den se ale změní v chaos, když všechny plány změní sněhová bouře.

  Disk 3
  Jak Joey mluvil francouzsky
  Scénář: Sherry Bilsing-Graham & Ellen Plummer
  Režie: Gary Halvorson
  Phoebe se marně snaží naučit Joeyho francouzsky a přesvědčí proto castingového režiséra, že Joey je retardovaný. Rachelin otec dostane infarkt a Ross odmítne Rachelinu žádost o sex ze soucitu.

  Princezna Consuela
  Scénář: Tracy Reilly
  Námět: Robert Carlock
  Režie: Gary Halvorson
  Rachel vyhodí z práce v týž den, kdy se Ross dozví, že získal definitivu. Když si Phoebe oficiálně změní jméno, Mike jí uštědří lekci a udělá totéž. Joey si jede s Chandlerem a Monicou prohlédnout jejich nový dům.

  Když Estelle zemřela
  Scénář: Marta Kauffman & David Crane
  Námět: Mark Kunerth
  Režie: Gary Halvorson
  Phoebe se snaží uchránit Joeyho před skutečností, že jeho agentka Estelle zemřela. Monica a Chandler si prohlížejí vedlejší dům – a objeví, že o něj má zájem Chandlerova bývalá přítelkyně Janice.

  Večírek na rozloučenou
  Scénář: Andrew Reich & Ted Cohen
  Režie: Gary Halvorson
  Ross se rozčílí, když se Rachel rozhodne, že rozlučkový večírek, který pro ni Monica uspořádala, je tou pravou příležitostí, aby se s každým z přátel v soukromí srdceryvně rozloučila – až na něj!

  Poslední epizoda
  Scénář Marta Kauffman & David Crane
  Režie: Kevin S. Bright
  Šestice přátel se chystá otevřít novou kapitolu svých životů a tráví společně poslední den. Je to ovšem den klíčových událostí, velkých rozhodnutí a překvapení na poslední chvíli.
  Číst víc
  Originální název
  Friends Season 10
  Délka
  427 min.
   
  DVD obal
  Dabing
  čeština, angličtina
  Titulky
  anglické, české
  Naše katalogové číslo
  109458
  Kategorizace

  Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

  Nahlásit chybu

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Hodnocení

  Jak se líbil film vám?

  „Víra v budoucnost - to je pochybná ctnost, nemyslíš? Něco stejně pošetilého jako stavět modely lodí do lahví. Víš, jak to myslím - obdivuhodné, ale trochu z toho naskakuje husí kůže. “

  Domov na konci světa - Michael Cunningham
  Domov na konci světa
  Michael Cunningham