Pojďte si hrát s námi

Grada, 2007
Okamžitý download
PDF
Nakladatel
Grada, 2007
Edice
Pro rodiče

Publikace Pojďte si hrát s námi plynule navazuje na již vydanou knihu Hrátky z dětské zahrádky. Stejně jako předešlý titul je plná poezie pro děti, psané nejen pro čtení nebo naslouchání, ale i pro cvičení a hru. No, posuďte sami:ĚV kapitole Veršování...

Čti víc

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Publikace Pojďte si hrát s námi plynule navazuje na již vydanou knihu Hrátky z dětské zahrádky. Stejně jako předešlý titul je plná poezie pro děti, psané nejen pro čtení nebo naslouchání, ale i pro cvičení a hru. No, posuďte sami:ĚV kapitole Veršování k malování jsou dětmi dokreslovány verše pohádkového příběhu.ĚV části pojmenované Elce pelce kotrmelce jsou říkadla a písničky spojeny se zdravým pohybem dětí, které cvičí na jejich rytmus.ĚV oddíle Hádej hádej neprohádej najdete poetické hádanky, v nichž se děti snaží nalézt tu správnou odpověď.ĚA nakonec v poslední kapitole Šotek řádí v reklamách si šotek Zagroškudlička pomocí kouzelné baterky a čarodějné štětky pohrává s nápisy reklam a mění jejich smysl i význam.Doufáme, že vám knížka Václava Fishera přinese mnoho radosti a inspirace a přejem všem dětem, rodičům i výchovným pracovníkům mnoho úspěchů při práci a hře s poezií.

Upozornenie: Pri tomto titule nie je vo formáte PDF možné fulltextové vyhľadávanie, alebo nie je fulltextové vyhľadávanie plnohodnotné.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Vyprodané

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
125 Kč

Okamžitě ke stažení
Jak číst e-knihy?

Další
Kupte společně
Pojďte si hrát s námi - Václav Fischer
Zničená - Rachel Van Dyken
334 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
192
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
109156
Rok vydání
2007

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Pojďte si hrát s námi - Václav Fischer
Zničená - Rachel Van Dyken
334 Kč

„Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha.“

Francesco Petrarca