Knihy
E-knihy

Sportovní tanec

Grada, 2003
Okamžitý download
PDF
Nakladatel
Grada, 2003

Na našem trhu dosud nebyla žádná publikace, která by se důkladně věnovala tanečnímu sportu. Většina z nás se setkala s tanečními kursy, s výukou společenských tanců a se společenskou výchovou. Cílem této popularizující příručky je ukázat, jak byly...

Čti víc

129 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Na našem trhu dosud nebyla žádná publikace, která by se důkladně věnovala tanečnímu sportu. Většina z nás se setkala s tanečními kursy, s výukou společenských tanců a se společenskou výchovou. Cílem této popularizující příručky je ukázat, jak byly principy společenského tance použity pro vytvoření nového sportovního odvětví, vysvětlit, co je podstatou tohoto sportu, jak se v něm vlastně soutěží a jak, kde a s jakým vybavením je možno jej provádět. Celá publikace je vybavena množstvím ilustračních obrázků, grafů, tabulek a fotografií, které čtenáři umožňují vytvořit si dokonalejší představu o tanečním sportu a správném provedení konkrétních sportovních tanců.
Čti víc
Kupte společně
Sportovní tanec - Petr Odstrčil
Kulti - Mariana Zapata
338 Kč
Ušetříte 160 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
116
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
107085
Rok vydání
2003

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,6 / 5

5 hodnocení

4
0
1
0
0
Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Sportovní tanec - Petr Odstrčil
Kulti - Mariana Zapata
338 Kč
Ušetříte 160 Kč

„Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím.“

Maxim Gorkij