Přátelé - 8. série -
Přátelé - 8. série

523 Kč

Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Přátelé - 8. série -
Přátelé - 8. série -

Přátelé - 8. série

4 DVD

  Osmá sezóna je plná tajemství. Kdo je otcem Rachelina dítěte? Proč Phoebe nemůže přestat myslet na snoubence svého dvojčete? Proč si Joey nemůže nechat své city pro sebe? A co... Číst víc

  Nakladatel
  Magicbox, 2001

  Osmá sezóna je plná tajemství. Kdo je otcem Rachelina dítěte? Proč Phoebe nemůže přestat myslet na snoubence svého dvojčete? Proč si Joey nemůže nechat své city pro sebe? A co se skrývá za zamčenými dveřmi Moničiny komory... Číst víc

  • DVD film
  • Čeština
  550 Kč

  523 Kč

  -5 %
  Posíláme do pěti dní
  Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

  Naši skřítci doporučují

  523 Kč

  Více o titulu

  V našej ponuke aj ako výhodná kompletná kolekcia

  Osmá sezóna je plná tajemství. Kdo je otcem Rachelina dítěte? Proč Phoebe nemůže přestat myslet na snoubence svého dvojčete? Proč si Joey nemůže nechat své city pro sebe? A co se skrývá za zamčenými dveřmi Moničiny komory? Přichází LUXUSNÍ ČTYŘDISKOVÁ EDICE KOMPLETNÍ OSMÉ SEZÓNY. Čeká vás spousta zvratů, obratů a smíchu a dozvíte se všechny odpovědi!

  Disk 1
  Po svatbě
  Scénář: David Crane & Marta Kauffman
  Režie: Kevin S. Bright
  Svatební oslavu Monicy a Chandlera skoro zastíní zpráva, že někdo je asi těhotný. Phoebe má podezření, že je to Rachel, a přichází s plánem, jak kamarádku krýt.

  Červený svetr
  Scénář: Dana Klein Borkow
  Režie: David Schwimmer
  Monica a Phoebe spekulují o tom, kdo je asi otcem Rachelina dítěte. Joey v domnění, že těhotná je Phoebe, učiní galantní gesto.

  Jak to Rachel řekla
  Scénář: Sherry Bilsing-Graham & Ellen Plummer
  Režie: Sheldon Epps
  Vypadá to, že všichni vědí, kdo je otcem Rachelina dítěte – kromě otce samotného: Rosse. Phoebe a Joey se vymluví na únik plynu, aby se dostali do Moničina a Chandlerova bytu.

  Videokazeta
  Scénář: Scott Silveri
  Režie: Kevin S. Bright
  Pokusy Rachel a Rosse vysvětlit, jak k těhotenství došlo, se zvrhnou v hádku o to, kdo po kom vyjel – dokud Ross neučiní šokující oznámení, že si onen večer nahrál na video.

  Rachel má rande
  Scénář: Brian Buckner & Sebastian Jones
  Režie: Gary Halvorson
  Ross je zděšený, když zjistí, že se těhotná Rachel chystá vyrazit večer na rande s pohledným hercem. Phoebe protestuje proti tomu, aby Monica vyhodila svého roztomilého, ale nešikovného zástupce, který se Phoebe líbí.

  Halloween
  Scénář: Mark Kunerth
  Režie: Gary Halvorson
  Hostující hvězda: Sean Penn
  Na Moničině halloweenském večírku se Phoebe seznámí se snoubencem své sestry-dvojčete Ursuly a zjistí, že se jí také líbí.

  Disk 2
  Flek
  Scénář: R. Lee Fleming, Jr.
  Režie: Kevin S. Bright
  Hostující hvězda: Sean Penn
  Ross zjistí, že Rachel se chce odstěhovat a najít si vlastní bydlení... a zmíní se jí o volném bytě v domě, kde bydlí. Joey ale Rossovi tvrdě konkuruje: umístí do jejich bytu dětskou postýlku, aby přiměl Rachel zůstat.

  Striptýz
  Scénář: Andrew Reich & Ted Cohen
  Režie: David Schwimmer
  Hostující hvězda: Bonnie Somerville
  Monica se cítí provinile, protože Chandler neměl pořádnou rozlučku se svobodou a objedná mu striptérku. Chandlera ale čeká velké překvapení.

  Pomluvy
  Scénář: Shana Goldberg-Meehan
  Režie: Gary Halvorson
  Hostující hvězda: Brad Pitt
  Monika náhodou narazí na starého kamaráda ze střední a pozve ho na večeři, kterou parta pořádá ke Dni díkůvzdání. Neví ale, že on Rachel dvakrát neprožívá.

  Moničiny kozačky
  Scénář: Brian Buckner & Sebastian Jones
  Námět: Robert Carlock
  Režie Kevin S. Bright
  Hostující hvězda: Trudie Styler
  Chandler je v šoku, když se dozví, že si Monica koupil strašlivě drahé kozačky. Když Phoebe zjistí, že Rossův a Stingův syn chodí do stejné školy, rozhodne se s hvězdou setkat a získat lístky na koncert.

  Jak Ross pokročil
  Scénář: Robert Carlock
  Režie: Gary Halvorson
  Ross znervózní, když zjistí, že Mona chce posílat vánoční přání s jejich společnou fotografií. Když si Rachelino těhotenství vybere svou hormonální daň, začne hledat potenciální romantické partnery – třeba Joeyho.

  Jak Joey randil s Rachel
  Scénář: Sherry Bilsing-Graham
  Režie: David Schwimmer
  Rachel chce Joeyho připravit na velké rande a vyjde si s ním večer do města. Věci se ale nečekaně zvrtnou: Jejich rande je úspěšné a Rachel začne Joeyho mimořádně přitahovat.

  Disk 3
  Jak se Chandler koupal
  Scénář: Vanessa McCarthy
  Režie: Ben Weiss
  Joeyho užírá pocit viny z náhlé náklonnosti k Rachel – a věci se ještě zkomplikují, když si Monica omylem myslí, že jeho city patří Phoebe.

  Tajemná komora
  Scénář: Brian Buckner & Sebastian Jones
  Režie: Kevin S. Bright
  Chandler je posedlý touhou zjistit, co se skrývá za zamčenými dveřmi Moničiny zapovězené skříně. Phoebe si připadá zrazená, když zjistí, že Monica využívá služeb jiné masérky.

  Porod na videu
  Scénář: Dana Klein Borkow
  Režie: Kevin S. Bright
  Monica se na Valentýna překoná a obstará si sexy prádlo a pornokazetu.
  Chandler se ale vyděsí k smrti, když zjistí, že omylem sleduje porod na videu, které bylo původně určeno Rachel.

  Jak to Joey řekl Rachel
  Scénář: Andrew Reich & Ted Cohen
  Režie: Ben Weiss
  Joey řekne Rossovi o svých skutečných citech k Rachel. Dohodnou se, že by měl Joey říct Rachel při večeři pravdu, bez ohledu na následky. Chandler se bojí, že Phoebin nový přítel Don se k Monice hodí víc než on.

  Čajové lístky
  Scénář: Steven Rosenhaus
  Námět: R. Lee Fleming Jr.
  Režie: Gary Halvorson
  Phoebe vyčte z čajových lístků, že brzy potká muže svých snů. Joey se po svém milostném vyznání cítí trapně a drží se od Rachel co nejdál.

  Chlap s chutí do života
  Scénář: Mark Kunerth
  Námět: Peter Tibbals
  Režie: Gary Halvorson
  Hostující hvězda: Alec Baldwin
  Monica lituje, že požádala Rosse, aby na oslavě 35. výročí svatby jejich rodičů mohla tentokrát pronést slavnostní přípitek ona. Phoebin nový přítel přivádí na večírku svým přehnaným optimismem všechny k šílenství.

  Disk 4
  Joeyho rozhovor
  Scénář: Doty Abrams
  Režie: Gary Halvorson
  Joey je nadšen, protože jeho jméno se objeví v křížovce Soap Opera Digest. Když o něm ale chtějí napsat článek, váhá, protože poslední rozhovor, který poskytl, ho přivedl do velkých potíží – vyhodili ho ze seriálu.

  Výbavička
  Scénář: Sherry Bilsing-Graham & Ellen Plummer
  Režie: Kevin S. Bright
  Hostující hvězda: Mario Thomas
  Rachel propadne panice, že není připravená starat se o novorozeně a zdráhavě souhlasí s plánem své matky, že se k nim nastěhuje a bude jim pomáhat. Její spolubydlící Ross z toho samozřejmě neskáče radostí.

  Kurz vaření
  Scénář: Brian Buckner & Sebastian Jones
  Námět: Dana Klein Borkow
  Režie: Gary Halvorson
  Na Moničinu restauraci vyjde špatná recenze a ona dovleče Joeyho do kurzu vaření, který vede onen kritik, aby ho donutila změnit názor. Rachel a Ross jdou nakupovat věci pro dítě a Rachel se dostane na vedlejší kolej, protože prodavačka začne flirtovat s Rossem.

  Jak Rachel přenášela
  Scénář: Shana Goldberg-Meehan
  Režie: Gary Halvorson
  Rachel přenáší a je odhodlaná udělat cokoli, aby věci uspíšila. Joey se urazí, když Chandler během projekce jeho nového filmu usne.

  Jak Rachel rodila
  Scénář - část 1: Scott Silveri
  Scénář – část 2: David Crane & Marta Kauffman
  Režie: Kevin S. Bright
  Rachel bude každou chvíli rodit a Ross se jí oddaně věnuje. A zatímco Rachel prožívá nekonečné porodní peklo, její přátelé se při čekání postarají v nemocnici o pořádný rozruch. Chandler a Monica hledají kousek soukromí, protože se rozhodli počít vlastní dítě.
  Číst víc
  Originální název
  Friends Season 8
  Délka
  505 min.
   
  DVD obal
  Dabing
  čeština
  Naše katalogové číslo
  106967
  Kategorizace

  Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

  Nahlásit chybu

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Hodnocení

  Jak se líbil film vám?

  „Vybudovali si neúplné a asymetrické přátelství, tvořené dlouhými pauzami a spoustou mlčení, jakýsi prázdný čistý prostor, kam se oba mohli vracet a nadechnout se, když je školní zdi sevřely natolik, že už dál nemohli ignorovat pocit, že se dusí. “

  Osamělost prvočísel - Paolo Giordano
  Osamělost prvočísel
  Paolo Giordano