Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Babe (Petra Collins). Prestel, 2015
Kniha: Babe (Petra Collins). Prestel, 2015

Babe

Young Canadian photographer Petra Collins is leading the way in a contemporary girl power revolution that proves feminism and sexuality aren't mutually exclusive. Babe includes... Číst víc

Nakladatel
Prestel, 2015
Počet stran
192

Young Canadian photographer Petra Collins is leading the way in a contemporary girl power revolution that proves feminism and sexuality aren't mutually exclusive. Babe includes work by Collins as well as over 30 artists who have been part of ... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Angličtina
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Zpověď o hledání síly odejít z toxického vztahu. Kniha Už se tě nebojím, Michaela Nosková. NAKLADATEL 103 media, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Young Canadian photographer Petra Collins is leading the way in a contemporary girl power revolution that proves feminism and sexuality aren't mutually exclusive. Babe includes work by Collins as well as over 30 artists who have been part of her online collective The Ardorous. Though their work is aesthetically varied, it all represents a current zeitgeist characterised by explorations of female identity, scrutinisation of the role of the Internet and social media and a penchant for pastel colours. The artists in the book, such as Arvida Bystrom, Sandy Kim, Harley Weir, Jeanette Hayes and Kristie Muller, hail from a variety of places, including New York, London, Moscow, Stockholm, Los Angeles, Berlin, and Toronto. Together they reflect an all-accepting, affirming, distinctly female point of view that teens and young women everywhere can respond to. With a foreword by Tavi Gevinson, writer, actress, fashion blogger and creator of Rookie Magazine, this is an inspiring collection for a new generation of creative, forward-thinking women.
Naše katalogové číslo
207749
Počet stran
192
Vazba
pevná vazba
Rozměr
193×240 mm
ISBN
9783791381039
Rok vydání
2015
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Prestel
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Předtím se mi smáli a pohrdali mnou pro mou ignoraci a tupost, teď mě nenávidějí pro mé znalosti a vědomosti. Co, proboha, ode mne chtějí?
Kniha: Růže pro Algernon (Daniel Keyes), 2016
Růže pro Algernon
  • Daniel Keyes