Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Piccobello

Dnes bol veľký prací deň a my sme oprali veľkú kopu prádla, ktoré teraz treba rozvešať po záhrade. Práve svieti slnko, ale počasie sa môže veľmi rýchlo zmeniť. Kto zavesí všetko... Číst víc

Dnes bol veľký prací deň a my sme oprali veľkú kopu prádla, ktoré teraz treba rozvešať po záhrade. Práve svieti slnko, ale počasie sa môže veľmi rýchlo zmeniť. Kto zavesí všetko svoje prádlo ako prvý... Číst víc

  • Hra
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto produktu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Román o zatopené vesnici, kterou dějiny vymazaly z mapy. Kniha Tam, kde býval Mušov, Anna Strnadová. NAKLADATEL Jota, 2026. Chci si přečíst.

Více o produktu

Dnes bol veľký prací deň a my sme oprali veľkú kopu prádla, ktoré teraz treba rozvešať po záhrade. Práve svieti slnko, ale počasie sa môže veľmi rýchlo zmeniť. Kto zavesí všetko svoje prádlo ako prvý?

Každý hráč dostane svoj kôš s piatimi kusmi oblečenia v rôznych farbách. Úlohou hráča je čo najrýchlejšie povešať svoje prádlo na šnúru. Má to však háčik. Hráč môže zavesiť len kus oblečenia takej farby, aká mu padne na farebnej kocke. Taktiež oblečenie sa neusuší v každom počasí. Ak svieti slniečko alebo fúka vietor, oblečenie vyschne, avšak ak príde dážď, musíme oblečenie rýchlo zvesiť naspäť do koša, aby nám nezmoklo.

Keď je hráč na ťahu, najskôr hodí farebnou kockou, ktorá mu určí akej farby prádlo musí zavesiť. Farebná kocka obsahuje aj jednu stranu so symbolom koša na prádlo, čo je v podstate žolík, vtedy môže hráč zavesiť akýkoľvek kus prádla zo svojho koša. Po zavesení jedného kusu prádla hodí hráč kockou udalostí, ktorá mu môže umožniť zavesiť ďalší kus prádla (symbol slnka, koša), alebo práve naopak ho prinúti práve zavesený kus zvesiť (symbol dažďa).

Hráč, ktorý ako prvý zavesí všetkých päť kusov prádla, sa stáva víťazom.
Počet hráčov: 2-4 hráči
Dĺžka hry: 20 min.

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila hra vám?

Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.