Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Bloom (Bronnie Ware). Hay House, 2017
Kniha: Bloom (Bronnie Ware). Hay House, 2017

Bloom

A Tale of Courage, Surrender and Breaking Through Upper Limits

In this memoir, Bronnie Ware reminds us that whether life's lessons arrive through disease, trauma or any other unexpected upheaval, life really does love us. By finding the... Číst víc

Nakladatel
Hay House, 2017
Počet stran
272

In this memoir, Bronnie Ware reminds us that whether life's lessons arrive through disease, trauma or any other unexpected upheaval, life really does love us. By finding the courage to confront her upper limits, surrender to life's blessings and have... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtvrtý díl dystopické senzace. Kniha Jsem sledovaná, Tahereh Mafi. NAKLADATEL YOLi CZ, 2026. Zjistit více

Více o knize

As a free-spirited, independent woman, Bronnie Ware was used to donning a variety of hats: singer, songwriter, author, speaker, traveller, adventurer. And, as her soul would have it, in her mid-forties she felt the urge to add one more: mother.Ware, author of The Top Five Regrets of the Dying, had learned many lessons as a palliative care giver, and she began to absorb even more from the opposite end of the spectrum as a giver of life. When she unexpectedly moved back to her home town, she anticipated feelings of warmth and family, and soon began to settle into a happy norm. Only months into motherhood, however, Ware''s body had a different idea when a chronically painful auto-immune disease took hold. In this inspiring memoir, Ware reminds us that whether life''s lessons arrive through disease, trauma or any other unexpected upheaval, life really does love us. By finding the courage to confront her upper limits, surrender to life''s blessings and have gratitude every step of the way, Ware discovered how to bloom in a field of formidable challenges.
Naše katalogové číslo
3830501
Originální název
Bloom
Počet stran
272
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
229×154 mm
Hmotnost
424 g
ISBN
9781781807323
Datum vydání
28. 3. 2017
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Hay House
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, zůstává očím neviditelné.
Kniha: Malý princ (Antoine de Saint-Exupéry), 2022
Malý princ
  • Antoine de Saint-Exupéry