Ahoj krásko - Ann Napolitano, Metafora, 2024
Tři zákony produktivity - Steve Zaffron, Dave Logan, Computer Press, 2011

349 Kč

Při nákupu nad 999 Kč
poštovné zdarma
Tři zákony produktivity - Steve Zaffron, Dave Logan, Computer Press, 2011
Tři zákony produktivity - Steve Zaffron, Dave Logan, Computer Press, 2011

Tři zákony produktivity

Přepište budoucnost svého podnikání a změňte svůj osobní život

Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu? Číst víc

5,0 1 hodnocení
Nakladatel
Computer Press, 2011
Počet stran
248

Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu? Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat na Martinus.cz?

  • Doprava zdarma od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Tři Sekery - Kateřina Surmanová, Kalibr, 2024

Více o knize

Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu? Jak dokázal šestisetčlenný tým pracující na modernizaci největší naftařské společnosti v Brazílii překonat počáteční skepsi a vnitřní konflikty a zaznamenat přelomový úspěch? Proč významná japonská stavební firma vzkvétala i v časech hluboké ekonomické krize?

K těmto skvělým výsledkům dospěli díky třem zákonům produktivity. Kniha, kterou držíte v ruce, vám ukáže, že i vy můžete v pracovním i osobním životě dosáhnout podobných úspěchů.

I když si to většina z nás neuvědomuje, naše životy směřují k budoucnosti, která je již napsaná. Naši budoucnost totiž utvářejí naše naděje, obavy, sny, očekávání a rozhodnutí. Také budoucnost podniků ovlivňují minulé události, kultura, úspěchy či selhání. Takto načrtnutá budoucnost má pak vliv na stupeň produktivity, jíž jsou jednotlivci a organizace schopni dosáhnout. Steve Zaffron a Dave Logan ve Třech zákonech produktivity ukazují, jak mohou lidé i podniky přepsat budoucnost a zvýšit svou produktivitu na nevídanou úroveň.
Číst víc

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Karol
Neověřený nákup
15.12.2016
Zaujímavá kniha
Knihu som si kupoval iba podľa mena spoluautora (Dave Logan, predtým som čítal jeho knihu Tribal leadership, Zrození kmenového vůdce – tu v Martinuse majú aj anglicky, aj česky) a to bolo jediné, čo som o nej vedel. Objednával som ju online, takže som si v nej ani nemohol prelistovať. Po prečítaní knihy nákup vôbec nelutujem, práve naopak, som veľmi rád, že som ju prečítal.

Kniha je rozdelená do troch častí. Prvá je úvodom, druhá časť sa týka skôr pracovných vzťahov a tretia sa dotýka (aj) osobného nepracovného života. Ku kapitolkám boli uvádzané príbehy a historky, na ktorých ilustrovali obsah samotnej kapitoly. Pre mňa osobne boli zaujímavé.

V knihe som počas čítania videl rôzne prvky, o ktorých som predtým čítal v už spomenutej knihe Zrodenie kmeňového vodcu od Dave Logana. Ak by som to mal nejak pomenovať, tak by sa mi asi hodili slová sociálna dynamika, týmová dynamika, interakcia medzi ľuďmi. Niekedy som mal dokonca pocit, že skĺzajú do nejakých zen tém :-) Zaujímavé čítanie o tom, ako veľmi záleží na tom, ako rovnaká situácia môže vyznieť úplne inak iba voľbou používaných slov, ako slová a spôsob vyjadrovania zohľadňujú to, ako situáciu vnímame, akou sa nám javí. A ako rovnakú vec môžme brať dobre, ak sa nám podarí prepnúť svoje myslenie. Naozaj odporúčam prečítať si obe knihy, tématicky sa dobre dopĺňajú, myslím, že z tejto knihe o produktivite by som mal oveľa menší úžitok, ak by som nemal nejakú predstavu o piatich kmeňoch a spôsoboch ich vyjadrovania.
Číst víc

Nakladatelství Computer Press

Číst víc

„Jestli je na světě něco, za co by stálo umřít, je určitě lepší zůstat kvůli tomu naživu.“

Hlava XXII - Joseph Heller, 2016
Hlava XXII
Joseph Heller