Naši skřítci o tomto titulu zatím nemají víc informací, ale jakmile je získáme, tuto stránku doplníme.
Brožovaná vazba
Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 5 – 10 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!
241 Kč
Potřebujete poradit knihu?
Zeptejte se online knihkupce!
Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?
Máme více než 300 000 knih skladem
Knihomolská záložka ke každému nákupu
Více než 9 000 výdejních míst
Naši skřítci doporučují
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.
Hodnocení
5,0 / 5
1
0
0
0
0
Čtenářské recenze
Nikola Tabačková
Ověřený zákazník
19.11.2023
Návrat v sobě nese to kouzlo, že se dá číst i samostatně a myslím, že vše bude dávat smysl, ale znalost Zapomnění je samozřejmě lepší. Kniha čtenáře opět navrací do kouzelného (ne však magií prodchnutého) středověkého panství, tentokrát však místo turnajů a klání se ke slovu hlásí putování, bojování za vlastní přežití, mnoho emocí a strachů, které příběh přináší, a nemalý, spíš naopak opět okolnostmi vyvolaný vskutku velký růst a dospění postav. Nebezpečí a beznaděj, naopak i naděje a štěstí, autorka nádherně pracuje se zakomponováním vskutku nemála emocí do příběhu, a to tak, že ději neubírají pozornost, nepůsobí nijak rušivě, ale naopak všemu dodávají i další strany a úhly pohledu. I tady se budete smát a radovat a postavami, přát jim štěstí, ale také se o ně bát a doufat, protože napětí, to je něco, co autorka ovládá také velmi velmi dobře.
Malba krajiny a prostředí příběhu je zvládnutá nádherně obrazně, snadno si představíte i na základě stručnějšího popisu konkrétní podobu míst, mezi nimiž se objevují i nádherné odkazy na první díl, které se vás v tom dobrém dotknou stejně jako Kayly. No a úžasný růst a vyspění postav, vše je podmíněno tím, co přináší příběh, nic není náhodné či skokové a vše má své opodstatnění, což knihu pozvedá o to víc. Autorka opět předvedla nádhernou práci a jsem moc ráda, že má Návrat nové vydání a tudíž se může opět dostat ke čtenářům, protože toto je opravdu nádherné čtení.
Víte o novém čtenářském profilu?
Chtěli byste si prohlédnout všechny své recenze na jednom místě a podělit se o ně s ostatními čtenáři? Aktivujte si čtenářský profil, kde můžete mimo jiné sbírat knihomolské odznaky nebo zvyšovat svou knihomolskou úroveň.