Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Myšlenky do kapsy 3 (Autorský kolektiv). Nakladatelství FIN, 1994
Kniha: Myšlenky do kapsy 3 (Autorský kolektiv). Nakladatelství FIN, 1994

Myšlenky do kapsy 3

  • Autorský kolektiv

Myšlenky do kapsy 3 jsou dalším vyznáním nejen známých osobností literatury, výtvarného i hudebního umění, filozofie, lékařství atd., ale i sbírkou jediněčných přísloví, která... Číst víc

3. díl série
Myšlenky do kapsy
Nakladatel
Nakladatelství FIN, 1994
272 stran
5 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Myšlenky do kapsy 3 jsou dalším vyznáním nejen známých osobností literatury, výtvarného i hudebního umění, filozofie, lékařství atd., ale i sbírkou jediněčných přísloví, která tvoří součást lidové slovesnosti a jsou pevně zafixovány v národních tradicích Číst víc

  • Pevná vazba
  • Slovenština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Abby Jimenez, Jediný okamžik změní všechno. Kniha Noc, kdy jsme se potkali, Abby Jimenez. Nakladatelství Mystery press, 2026. Chci si přečíst

Více o knize

Musíme myslet na budoucno. Proto taky na podzim nosíme jablka do sklepa, potom je přebíráme a nahoru nosíme jenom ty nahnilé. Ty zdravé necháváme na pak. Takže celou zimu jíme nahnilé a na jaře vyneseme poslední shniláky na hnojiště. Na budocno jsme mysleli, to se upřít nedá.

Vladimír Komárek
Naše katalogové číslo
38754
Počet stran
272
Vazba
pevná vazba
Rozměr
75×100 mm
Hmotnost
74 g
ISBN
8085572728
Rok vydání
1994
Jazyk
slovenština
3. díl série
Myšlenky do kapsy
Nakladatel
Nakladatelství FIN
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nepropadejte panice!