Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Charles Bukowski

Americký životopisec B. Miles představuje ve svém posledním portrétu legendární postavu americké literatury Charlese Bukowskiho. Číst víc

5,0 4 hodnocení
Nakladatel
Volvox Globator, 2008
420 stran
8-9 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Americký životopisec B. Miles představuje ve svém posledním portrétu legendární postavu americké literatury Charlese Bukowskiho. Číst víc

  • Pevná vazba s přebalem
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
Další knižní vydání
  • Kniha: Charles Bukowski (Barry Miles). Virgin Books, 2009
    Brožovaná vazba
    Angličtina, 2009
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Kompletní dějiny vývoje jaderné bomby. Kniha Zrození atomové bomby, Richard Rhodes. NAKLADATEL Host, 2026. Chci si přečíst.
Americký životopisec B. Miles představuje ve svém posledním portrétu legendární postavu americké literatury Charlese Bukowskiho. Miles se mnoha aktéry beatnické generace osobně znal, například s W. Burroughsem či A. Ginsbergem, a s Bukowskim vedl řadu rozhovorů stejně jako s dalšími osobami, které ho obklopovali. – Americký básník a prozaik Ch. Bukowski (1920–1994) se narodil v Německu; o tři roky později se celá rodina přestěhovala do Los Angeles, kde absolvoval střední školu a krátce studoval žurnalistiku. Deset let cestoval po Americe, vykonával mnoho příležitostných zaměstnání a pobýval v levných hotelech. Soustavné pití vedlo k vážným zdravotním potížím, krvácení vředů – následná rekonvalescence znamenala impuls pro nové tvůrčí období, kdy začal psát verše. Později pracoval jako poštovní úředník a teprve v roce 1969 začal soustavně psát, aby záhy uveřejnil svůj nejvýznamnější román Poštovní úřad. Bukowski napsal několik tisíc básní, stovky povídek a šest románů, jež vyšly ve více než padesáti knižních sbírkách.
Naše katalogové číslo
51147
Počet stran
420
Vazba
pevná vazba s přebalem
Rozměr
140×210 mm
Hmotnost
585 g
ISBN
8072076703
Rok vydání
2008
Jazyk
čeština
Nakladatel
Volvox Globator
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5
4
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Volvox Globator

A tak se snažím být laskavý ke všemu, co vidím, a ve všem, co vidím, vidím jeho.
Kniha: Malý život (Hanya Yanagihara), 2017
Malý život
  • Hanya Yanagihara