Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Lumír Mikulka

Od překladatele Lumír Mikulka máme v nabídce 31 titulů

1.
A.J. Rich  ·  Baronet (2015)
Třicetiletá Morgan Pragerová žije v New Yorku, dopisuje diplomovou práci o psychologii obětí a nedávno se zasnoubila s přitažlivým mužem jménem Bennett. Když se jednoho dne vrátí domů z přednášky, najde Bennetta mrtvého. Jeho tělo je zohaveno k nepoznání. (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Kim van Alkemade  ·  Baronet (2016)
V románu Sirotek č. 8 inspirovaném skutečnými událostmi vypráví Kim van Alkemenade fascinující příběh Rachel Rabinowitzové, která si musí vybrat mezi pomstou a milosrdenstvím, když jako dospělá žena znovu narazí na lékařku, která ji coby malou holčičku... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Jennifer Hillier  ·  Baronet (2016)
Země divů (Wonderland) je zábavní park v jednom malém americkém městě ve státě Washington. Park, v němž nechybí dům hrůzy či muzeum klaunů, funguje jako lákadlo pro turisty a současně zdroj obživy pro celé město. Přinejmenším do chvíle, kdy je... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Ryan O´Meara  ·  Metafora (2011)
Psi provázejí člověka už od pradávna. A čím víc se vzdalujeme přírodě, tím jejich obliba roste. Mnozí z nás už si život bez svého štěkajícího kamaráda vůbec neumějí představit. A právě proto je chceme co nejlépe poznat, dozvědět se o nich co nejvíce. (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Jonathan Maberry  ·  Baronet (2017)
Fox Mulder a Dana Scullyová se vracejí v další strhující kolekci zcela nových příběhů o temných tajemstvích, děsivých monstrech a vraždících šílencích. Mezi autory povídek v této antologii patří přední autoři žánru, jakými jsou Rachel Caine... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 22. 11. 2017
6.
Tony Abbott  ·  Mladá fronta (2009)
V pohádkovém světě pod schodištěm čekají další zkoušky! Eric, Julie a Neal se znovu vydávají do říše Drúún, aby pomohli princezně získat zpět magický diamant, který ukradl zlý a nebezpečný kouzelník Spár. Musejí kvůli tomu podstoupit cestu až do nitra... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Judy Hallová  ·  Metafora (2015)
Po dvou nesmírně úspěšných knihách o léčivé, ochranné a obecně prospěšné moci kamenů přichází autorka s třetím pokračováním svého „krystalového bestselleru". Nová doba si žádá nové kameny, nové přístupy, nové cesty... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Jennifer Hillier  ·  Baronet (2016)
(1)
Americké město Seattle děsila série vražd, která skončila až v okamžiku, kdy policejní náčelník Edward Shank v roce 1985 konečně dopadl a zastřelil smutně proslulého Řezníka z Beacon Hill. Nyní, přibližně o třicet let později... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Robert Bloch  ·  Baronet (2014)
Plně rekonstruovaný Batesův motel a jeho dům – dokonalá replika neslavně proslulého místa spojeného s vraždami, nyní obydlená robotickými dvojníky Normana Batese a jeho milované matky – se mají stát největší turistickou atrakcí celého Texasu. Těsně... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Elizabeth Gilbert  ·  Metafora (2016)
Padesát pravdivých příběhů, padesát osudů, které změnila jediná kniha. Během deseti let od svého vydání se z knihy Elizabeth Gilbertové Jíst, meditovat, milovat stal fenomén dodávající milionům čtenářů naději a sílu, aby se i oni pustili do pátrání... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Jonathan Maberry  ·  Baronet (2017)
Všichni bychom tomu rádi uvěřili... „Pravda je někde tam venku.“ Akta X byla znovu otevřena a výsledkem je série patnácti příběhů z pera různých autorů, v nichž se na scénu vracejí agenti Mulder a Scullyová, aby pokračovali ve svých výpravách do děsivého. (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
David Hewson  ·  Jota (2014)
NA SKLADĚ
Vyšetřovatelka Sarah Lundová se těší na svůj poslední den u kodaňské policie a na stěhování za přítelem do Švédska. Všechno se ale změní, když je v lese za městem nalezena devatenáctiletá studentka Nanna Birk Larsenová, znásilněná a brutálně zavražděná... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Michelle Adams  ·  Baronet (2017)
Irini Harringfordové se rodiče vzdali krátce před jejími čtvrtými narozeninami, aby si mohli nechat doma její starší a psychicky labilní sestru s destruktivními sklony. O mnoho let později jí tato sestra oznamuje, že jejich matka zemřela, a vyzve Irini... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 8. 2017
14.
Nathan Belofsky  ·  Jota (2016)
(1)
Kniha Podivná medicína nabízí pronikavý pohled na lékařskou praxi v průběhu historie. Upozorňuje na pochybné myšlenky, bizarně prováděná ošetření a na nejhrubší myslitelné chyby, jichž se lékaři dopouštěli. Kniha popisuje aplikaci chybných vědeckých... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Christina Brown  ·  Metafora (2017)
Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od bolesti? Chcete být více v klidu, lépe soustředění a spokojenější sami se sebou? (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 9. 2017
16.
Keith R.A. DeCandido  ·  Baronet (2015)
Ichabod Crane, voják armády bojující za nezávislost amerických kolonií, je v bitvě roku 1781 smrtelně raněn a vzápětí procitá o více než dvě století později v moderním americkém městě Sleepy Hollow - Ospalá Díra. Netuší sice, k čemu přesně došlo, ale... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Torey L. Hayden  ·  Portál (2010)
(3)
Jsou knihy, které pohladí, zatímco jiné jdou čtenáři proti srsti – přesto se od nich ale nemůže odtrhnout. Jednou z nich je další příběh zkušené dětské psychoterapeutky, tentokrát o teenagerovi Kevinovi, ... (více o knize)
Naše cena: 377 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
John Verdon  ·  Baronet (2013)
Bývalý detektiv newyorské policie Dave Gurney se ve svém domě na venkově vzpamatovává z následků zranění utrpěných při řešení případu bizarní vraždy mladé dívky. Ve chvíli, kdy není ani zdaleka jisté, zda se kdy dostane plně do někdejší formy... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
Richard Rhodes  ·  BETA - Dobrovský (2004)
(1)
S využitím až dosud většinou opomíjených dokumentů z norimberského procesu s válečnými zločinci a nově získaných materiálů od očitých svědků a od těch, kdož válečné hrůzy přežili, předkládá Richard Rhodes knihu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
20.
Torey L. Hayden  ·  Portál (2009)
(4)
Zkušená dětská psychoterapeutka a speciální pedagožka poutavě vypráví příběh Kasandry a Drakea. Kasandra byla unesena vlastním otcem a po několik let byla držena na neznámém místě... (více o knize)
Naše cena: 489 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička