Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časZvířata a chovPsi, kočky

Momentálně se v této nabídce nachází 785 titulů

1.
Martin Říha  ·  Plot (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (18)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford. Stafford Knot se poprvé objevil... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč ihned ke stažení
2.
José Arce  ·  Esence (2017)
José Arce, proslulý „zaříkávač psů z Mallorky“, je uznávaný odborník, který provozuje výcvikové a rehabilitační centrum. Dává v něm poslední šanci problémovým psům z celé Evropy, které by jinak čekala smrt... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Katharina Schlegl-Kofler  ·  Vašut (2016)
(7)
Naučit se psí řeči je tak snadné! Naši čtyřnozí miláčkové mají bezpočet možností jak vyjádřit své potřeby a pocity. Vrtí ocasem, štěkají, upřeně se na vás dívají, střídavě zvedají uši, naježí srst... Naučte se jejich rozmanité způsoby verbální i... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2017)
(1)
V této dojemné a inspirativní knize slavný odborník na chování psů Cesar Millan prozrazuje, že v mnoha případech je nejlepší přítel člověka také jeho největším učitelem. Na osmi pozoruhodných psech... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
5.
Michal Císařovský  ·  Altercan (2009)
(6)
Nejobsáhlejší původní česká kniha o psech od roku 1903. Poznejte historii psa od pravěku po 3. tisíciletí. Kniha obsahuje původ, vývoj a popis všech skupin a plemen FCI i stovek dalších neregistrovaných, přírodních či vyhynulých plemen psů... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Imke Niewöhner  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Původně anglické slovo "obedience" znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Alexandra Horowitz  ·  Práh (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Člověk a jeho pes... Pes a jeho člověk... Nakolik jsou si ale doopravdy ti dva „svoji“. Rozumíme svému psovi a rozumí pes svému člověku? (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
8.
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2015)
(53)
Kniha Krátký návod, jak udělat psa šťastným je jak inspirativní, tak praktická. Průvodce čerpá z tisiců výcvikových setkáni po celém světě, které jsou přetavené do 98 základních lekcí. Společně pomohou každému majiteli používat... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
9.
Stanley Coren  ·  Knižní klub (2015)
(1)
Další publikace z pera úspěšného autora – vtipná, zábavná a poučná kniha o psychologii psů: jak vnímají svět, jestli opravdu dovedou myslet, jak se dorozumívají, jak se učí, vývoj od štěněte. Mnoho zajímavostí... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 6 dnů
10.
Hans-Jürgen Markmann  ·  Víkend (2015)
Dnešní cvičitelé loveckých psů vědí: základní kámen k výchově výkonného užitkového psa musí být položen v prvních týdnech jeho života. Ještě než dojde na vlastní lovecký výcvik a přípravy na zkoušky, je nezbytné opatrně... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Vanessa Woods a Brian Hare  ·  Dokořán (2016)
(1)
Chování psů nemusí být jen námětem veselých historek, ale lze je zkoumat i vědecky. Psi fascinovali už Darwina, známé experimenty s nimi prováděl Pavlov... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Matthew Inman  ·  Zoner Press (2016)
Existuje mnoho knih, které vás naučí, jak se o kočku starat. Je ale jen jediná kniha, která vám řekne, jak poznáte, že vaše kočka touží po vaší krvi. Matthew Inman píše a kreslí pro web The Oatmeal a je autorem řady komiksů, mezi nimiž vyniká jeho.... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Hester M. Eick  ·  Ikar CZ (2016)
Procházky se psem nemusí být rutinní a nudné. Hester M. Eicková ukazuje v této knize nepřeberné množství sportovních aktivit, které můžete spolu se svým chlupáčem zařadit do vašeho každodenního programu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Katharina Schleglová-Koflerová  ·  Vašut (2010)
Zábava pro člověka i psa! A to díky malé "cvakačce". Váš pes se ve správnou chvíli zábavnou formou a bez nátlaku díky kliknutí naučí přesně to, co od něj vyžadujete. A navíc, a to je pro psa nejlepší: Z počátku dostává odměnu již za každý náznak... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Iveta Soukupová  ·  Quintessence (2013)
Dlouho očekávané knižní vydání metodiky výcviku sutinových záchranných psů, které vycházelo na pokračování v časopise Psí sporty v sekci Záchranáři v období téměř pěti let od ledna 2007 do července 2011 (Psí sporty 1/2007 až 4/2011). Odborný... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Brigite Eilert-Overbeck  ·  Vašut (2008)
(3)
Kočky obšťastňují! Rozhodně toho, kdo s nimi umí žít. Předoucí domácí šelma zahání stres a špatnou náladu, vyzařuje harmonii a přenáší ji na své lidské společníky... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Gwen Bailey  ·  Ottovo nakladatelství (2017)
(24)
V knize Kočka a její řeč najdete odpovědi na mnoho otázek a lépe porozumíte chování své kočky. Pochopíte, co vám sděluje řečí těla a co od vás očekává. Snadno pak rozpoznáte její náladu a pocity. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Laetitia Barlerinová  ·  Computer Press (2012)
(1)
Tato kniha je návodem pro současné či budoucí majitele bytových koček. Naleznete zde 1000 tipů a triků pro lepší vzájemné soužití, dále jak obohatit kočce její životní prostor, jak ji rozptýlit a zajistit harmonický život... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Anette Huhn  ·  Víkend (2012)
Jak vypadá zdravá kočka? Jak předcházet nemocem a podle čeho poznám, že moje kočka je nemocná? Co dělat, jestliže onemocní? Dr. Anette Huhn, veterinární lékařka a odbornice na nemoci koček, podává všem chovatelům a majitelům koček potřebné základní.. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Ingrid Bolle-Kleinbubová  ·  Vašut (2016)
(9)
West highland white teriér je sebevědomý, odvážný, vytrvalý a učenlivý – ideální rodinný pes, pokud jej správně chováme. Co je přitom důležité, vysvětluje odbornice na „Westíky“ Ingid Bolle-Kleinbubová. Dává praktické rady k péči a výchově... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 40

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička