Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časZvířata a chovObecně

Momentálně se v této nabídce nachází 263 titulů

1.
Angela Weinhold  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Jaký byl svět dinosaurů? Rozmanitý. Žili na poušti, v lesích, na horách, při pobřeží, v bažinách i řekách. Proč byli tak velcí? Proč vyhynuli? A proč a proč? Odpovědi najdete v dalším pokračování naučné edice pro předškoláky a prvňáčky. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.11.2017
2.
 ·  Albatros (2017)
Vítejte v Animaliu! V muzeu, které je otevřené 365 dní v roce. Vystavuje ty nejkrásnější exponáty a vy do něj můžete chodit, kdy se vám zachce. Najdete zde pestrou paletu téměř dvou set živočichů, kteří okouzlí návštěvníky každého věku. Prozkoumáte... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
3.
Petr Skalka  ·  Plot (2010)
Když si člověk opatří živého tvora, stává se chovatelem. Svého miláčka si vybere, ubytuje a pečuje o něj. Jednoho dne se ale stane, že se zvířátko necítí ve své kůži – a právě pro takové situace je zde kniha Naučte se o nás starat... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
4.
Mario Ludwig  ·  CPRESS (2012)
Co a kdy můžete objevovat v přírodě? První jarní květy, motýli na květinách, podzimní plody, stopy ve sněhu: Každé roční období umožňuje zcela jedinečné přírodní zážitky, které promění procházku v nezapomenutelnou zkušenost. Tento atraktivní průvodce... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Ottovo nakladatelství (2016)
Populárně naučná Ottova encyklopedie Zvířata vás zavede do pozoruhodného světa obyvatel planety Země – zvířat. Z nížin do hor, přes oceány až k pouštím, od deštných pralesů k pusté krajině pokryté ledem, všude se čtenářům odkryjí četná tajemství života... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč posíláme do 10 dnů
6.
SUN (2014)
V této nádherně ilustrované knize se setkáš nejen s dnešními zvířaty, ale také s dinosaury a dalšími vyhynulými tvory. Poznej je všechny a přečti si o nich to nejzajímavější. Víš, jak rychle běhal Tyrannosaurus rex? Víš, která sova je aktivní ve dne? (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Svojtka&Co. (2013)
Před mnoha a mnoha lety naši planetu obývali zvláštní živočichové – dinosauři. Jak vypadali? Kde žili a čím se živili? Jak se bránili a jak útočili? Na všechny otázky najdou děti odpověď v této poutavé knize... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Gary Kowalski  ·  Emitos, Nakladatelství Tomáše Janečka (2009)
(11)
Víte proč si zvířata hrají? Jaké jsou jejich sny a fantazie? Jak vypadá svět jejich očima? Jak jsou jejich prožitky blízké těm našim? Proč možná sloni pohřbívají své mrtvé? Co nutí ptáky zpívat a jeřáby tančit? Oceňují zvířata umění? ... (více o knize)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Farley Mowat  ·  Premedia (2012)
(23)
Ešte pred štyristo rokmi bol vlk po človeku druhým najúspešnejším a najrozšírenejším cicavcom v Severnej Amerike. Vlk a lovec žili na celom svete v akejsi symbióze, z ktorej jeden aj druhý profitovali... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Slovart CZ (2013)
Knížka se samolepkami je plná dobrých nápadů, zajímavostí a více než 250 barevných, opakovaně použitelných samolepek. Seznámíš se s 10 nejobávanějšími predátory, sestavíš si... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Helmut Ottiger a Ursula Reeb  ·  Grada (2014)
Různé metody vydělávání kůží a kožešin, které můžete sami vyzkoušet. Postupy jsou jasně a srozumitelně vysvětleny. Včetně nových poznatků o činění mozkem. Tato kniha přináší souhrn informací o vydělávání kůží a kožešin pro amatérské koželuhy, pro... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Svojtka&Co. (2013)
Rozprávanie o zvláštnom chlapcovi Matejovi, ktorý miluje dinosaury, a o dinosauroch, ktoré ožívajú vďaka jeho predstavivosti a pomoci staršej sestry. Dozvieš sa, ktoré dinosaury boli mierne bylinožravce, a ktoré nebezpečné predátory. Kniha obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Catherine Johnson a Temple Grandin  ·  Bloomsbury (2010)
In her groundbreaking and bestselling book Animals in Translation, Temple Grandin drew on her own experience with autism as well as her distinguished career as an animal scientist to delivery extraordinary insights into how animals think, act, and feel... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Knižní klub (2014)
Tento úchvatný průvodce světem živočichů a dalších organismů na Zemi vám umožní setkat se tváří v tvář s létajícími hady, proměnlivými chobotnicemi, barevnými chameleony, vybuchujícími houbami i masožravými rostlinami... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Ján Krištofík a Štefan Danko  ·  VEDA (2012)
(2)
Autori diela sumarizujú stav poznatkov o cicavcoch na Slovensku, predovšetkým o ich súčasnom rozšírení v porovnaní s minulosťou, uvádzajú rôzne aspekty ich životných prejavov a stav ich ochrany. Kniha obsahuje aj menej časté údaje o paleontologii... (více o knize)
Naše cena: 961 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Ikar (2014)
Táto jedinečná encyklopédia ťa pozýva na stretnutie s lietajúcimi hadmi, chobotnicami, čo menia tvar, s chameleónmi striedajúcimi sfarbenie, vybuchujúcimi hubami aj mäsožravými rastlinami... (více o knize)
Naše cena: 548 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Slovart CZ (2014)
Dinosaurus - podstatné jméno z řečtiny: deinos hrozivý a saurus ještěr Masožraví nebo býložraví plazi. Největší známí suchozemští živočichové. Takže víme, co říká... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Svojtka&Co. (2015)
Užij si s touto "dinosauří" knihou plnou aktivit skvělou zábavu při spoustě činností spojených s vybarvováním a nalepováním více než 1000 samolepek. (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Ingo Arndt  ·  Harry Abrams (2014)
In Animal Architecture, Ingo Arndt explores marvels of nature with spectacular imagery, showcasing the complex and elegant structures that animals create both for shelter and for capturing prey. Arndt's photographs display wonders such ... (více o knize)
Naše cena: 783 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Marc Bekoff  ·  Dialog (2017)
Na částečně zchromlou slonici žijící ve stádu divokých slonů v Keni její druzi a družky při svém putování čekávali, dokud se nepřišourá, a často ji i krmili. Konrad Lorenz popsal... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička