popis
Móda, oblečení

Knihy Zdraví, životní styl Móda, oblečení

V podkategorii Móda, oblečení se nachází 579 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
A Cup of Style: Motivační diář 2017
Lucie Ehrenberger, Nicole Ehrenberger  ·  Slovart CZ (2016)
Lucie a Nicole z A Cup of Style mají nyní kromě blogu a videí i krásný diář, v němž se snoubí elegance a užitečnost! Do Motivačního diáře na rok 2017 si nejen zapíšeš všechno, co potřebuješ, a přehledně si naplánuješ úkoly i radosti díky mnoha přehledným. (více o titulu)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dní
2.
Móda, krása a životní styl - A Cup of Style
Lucie Ehrenberger, Nicole Ehrenberger  ·  CPRESS (2015)
SKLADEM  (8)
Jsou dvě. Jsou krásné, úspěšné, populární a hlavně – mají styl. Chceš být také taková? Kniha oceňovaných blogerek plná barevných fotografií ti pomůže s módou, se zdravým životním stylem, cestováním a motivací. Poznej svůj vkus a najdi si vlastní... (více o titulu)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 28%) posíláme do 3 dní
3.
Legendy módy
Valeria Manferto de Fabianis  ·  Slovart CZ (2013)
(1)
Ľudia väčšinou módu považujú za niečo pominuteľné, prchavé. Niektoré mená a niektoré výtvory sa však do jej histórie nezmazateľne zapísali a v rôznom ohľade zmenili... (více o titulu)
Naše cena: 703 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dní
4.
Od
Ludmila Kybalová  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2009)
Sedmým dílem dospívá historie evropského odívání k závěru. Poslední svazek je opět členěn do tří kapitol. Ve dvacátých letech oděv vydatně přispěl a potvrdil vítězství dlouholetých bojů o emancipaci... (více o titulu)
Naše cena: 417 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
5.
Šití sukní, sukýnek a doplňků krok za krokem
Blanka Bobotová  ·  Zoner Press (2016)
Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánkové, balonové no prostě… pestrý svět sukní a sukýnek se vám otevírá. Co může být krásnějšího a pohodlnějšího než slušivá a dobře padnoucí sukýnka. (více o titulu)
Naše cena: 387 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Jak se stát Pařížankou
(2)
Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život. Je neustále šik a elegantní. Nemusí se ani moc namáhat a muži jí padají k nohám... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Druhá šance pro džíny
Jana Harmachová  ·  Grada (2015)
„Dejte odloženým džínům ještě jednu šanci!“, vyzývá autorka všechny, kteří se neradi loučí s oblíbeným kusem oblečení. Ukáže, jak z nich vytvořit šperk, pouzdro na brýle či mobil, nákupní nebo studentskou tašku, kabelku,přehoz na postel, polštáře... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
8.
Se šarmem Pařížanky
Ines de la Fressange  ·  Knižní klub (2015)
(2)
Se šarmem Pařížanky je dokonalý průvodce světem francouzské elegance, typického šarmu a joie de vivre. Ines de la Fressange v něm nabízí nejen módní tipy a rady, jak se oblékat, líčit, nakupovat či bavit jako Pařížanka, ale také píše... (více o titulu)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Scoodies – Pletení kapucových šál
Veronika Hug  ·  Ikar CZ (2016)
Není to šála, není to čepice, je to scoodie! Upleťte si i vy tento hebký trend a zachumlejte se – v knize najdete nejrůznější inspirace, ať již pro elegantní nebo pestrobarevné kapucové šály pro každou příležitost... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Najdi svůj styl
Alexandra Fráňová  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Alex Fráňová, autorka úspěšného blogu Tale of Miss A., redaktorka a stylistka ve Škole stylu BACKSTAGE využila svoje bohaté zkušenosti a připravila ucelenou příručku pro všechny mladé holky, které chtějí vypadat skvěle. Víš, jaký máš typ pleti a jak... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
11.
Šik po milánsku
Fabiana Giacomotti  ·  Jota (2014)
Fabiana Giacomottiová je novinářka, autorka knih o módě a zvycích. Jako pravá Miláňanka odhalí čtenáři rituály, místa i jazyk svého města; provede ho po obchodech, kde se oblékají mimo jiné i módní stylisté (a nejedná se o obchody nejdražší)... (více o titulu)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
12.
Francouzky neztrácejí šmrnc
Jamie Cat Callan  ·  Ikar CZ (2014)
Dámy, dobrá zpráva je, že všechno, co umějí Francouzky, se můžete naučit. Zdá se, že ovládají kouzlo věčného mládí. V nové knize Jamie shromáždila rady Francouzek o vůních, módě a stylu, o péči o pleť a líčení... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Ve jménu Gucci
Patricia Gucci  ·  Jota (2016)
Patricia Gucii se narodila v Itálii v roce 1960, sice z láskyplného vztahu, nicméně v době, kdy zplodit nemanželské dítě bylo ilegální. Její narození mohlo stát Alda Gucciho kariéru. Rozhodl se proto, že nebude riskovat skandál, a ač Patriciinu matku... (více o titulu)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Moje cesta
Donna Karan  ·  Jota (2016)
(1)
Jděte za svými sny a svět vám může ležet u nohou. Moje cesta je příběhem mladé ženy (Donna Karan), která se díky své vizi a tvrdé práci stala vzorem pro ženy na celém světě. Kniha vychází s předmluvou Barbry Streisand... (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Vaše znaménko krásy
Dita Von Teese  ·  Jota (2016)
Jak se z obyčejné dívky stane burleskní tanečnice a poté módní ikona, která se objevila na tisících fotografií, v prestižních magazínech i na přehlídkách slavných návrhářů? Vlastně jednoduše: musíte brát krásu jako umělecký obor... (více o titulu)
Naše cena: 758 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Výroba šperků z modelovacího stříbra
Sue Heaserová  ·  Metafora (2009)
(3)
Máte-li v oblibě zajímavé ozdoby a ještě k tomu si rádi "hrajete", je tohle knížka přesně pro vás. Podle podrobných návodů si můžete doma lehce vyrobit šperky, které jen málokdo na první pohled rozezná od stříbrných... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
17.
Encyklopedie šití
Ikar CZ (2015)
Chcete se naučit šít sukně, halenky, nebo dokonce saka a kabáty? Pak musíte mít u ruky průvodce technikami šití pro začátečníky i profesionály. Seznámíte se podrobně se šicím strojem a overlockem... (více o titulu)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
18.
Móda v kruhu času
Burianová Miroslava a kolektiv  ·  Grada (2016)
Retro je dnes v módě. Co vše je ale v módě retro? Výpravná publikace k tomuto tématu přistupuje poněkud netradičně a ukazuje věčné návraty módy, které se zdaleka neomezují pouze na poslední půlstoletí, tj. na dobu, která s pojmem retro běžně spojována... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
19.
Výroba šperků z polodrahokamů
Kim Goverová  ·  Metafora (2009)
(1)
Rádi byste si vyrobili originální šperky? Podle našich návodů to dokážete. Základní podmínkou úspěšného díla kupodivu není, jak by se někdo mohl domnívat, technická zdatnost a nebývalá šikovnost, ale výběr těch nejlepších materiálů a jejich kombinace... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
20.
Kumihimo - Splétání
Gabriela Marková  ·  Grada (2009)
Kumihimo je asi více než 1500 let stará japonská technika používaná k vytváření plochých, oblých nebo dutých šňůr a pásků, většinou ozdobného charakteru, která si u nás získává stále více zájemců a tato technika se také začíná vyučovat v kurzech... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dníTak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička