Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylMóda, oblečení

Momentálně se v této nabídce nachází 615 titulů

1.
Lucie Dejmková  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ TOP #61 AKCE
Tohle není tutoriál! Žádné návody, instrukce či hotová řešení. Líčení nemá pevně daná pravidla, tak se nebojte vyzkoušet zdánlivě nemožné! Tohle je knížka pro holky, dívky, ženy, maminky a klidně i babičky. Lucie Dejmková, známá také jako... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
2.
Garance Doré  ·  Esence (2017)
NA SKLADĚ TOP #51 AKCE
Garance Doré – slavná fotografka, ilustrátorka, autorka a zakladatelka stejnojmenného vlivného módního blogu, který uchvátil miliony čtenářů na celém světě – napsala knihu, která vám o stylu řekne všechno, počínaje vnějškem... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
3.
Alexandra Fráňová  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Alex Fráňová, autorka úspěšného blogu Tale of Miss A., redaktorka a stylistka ve Škole stylu BACKSTAGE využila svoje bohaté zkušenosti a připravila ucelenou příručku pro všechny mladé holky, které chtějí vypadat skvěle. Víš, jaký máš typ pleti a jak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Ikar CZ (2015)
Chcete se naučit šít sukně, halenky, nebo dokonce saka a kabáty? Pak musíte mít u ruky průvodce technikami šití pro začátečníky i profesionály. Seznámíte se podrobně se šicím strojem a overlockem... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Lucie Ehrenberger a Nicole Ehrenberger  ·  CPRESS (2015)
NA SKLADĚ AKCE (8)
Jsou dvě. Jsou krásné, úspěšné, populární a hlavně – mají styl. Chceš být také taková? Kniha oceňovaných blogerek plná barevných fotografií ti pomůže s módou, se zdravým životním stylem, cestováním a motivací. Poznej svůj vkus a najdi si vlastní... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
6.
Lenka Velebová  ·  Grada (2016)
(1)
Nevyhovuje vám konfekční šatník? Oblečení v obchodech není zcela podle vašich představ? Vaše tvůrčí duše touží po originalitě a dokonale padnoucím střihu? Tak právě pro vás je tato kniha určena! Držíte v rukou klíč ke konstruování vlastních oděvních... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Lucie Ehrenberger a Nicole Ehrenberger  ·  Slovart CZ (2016)
(13)
Lucie a Nicole z A Cup of Style mají nyní kromě blogu a videí i krásný diář, v němž se snoubí elegance a užitečnost! Do Motivačního diáře na rok 2017 si nejen zapíšeš všechno, co potřebuješ, a přehledně si naplánuješ úkoly i radosti díky mnoha přehledným. (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
8.
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Když Jennifer Scottová, výměnná studentka z Kalifornie, přijede na šest měsíců do Paříže a zazvoní své nové rodině u dveří, otevře jí žena, která se stane její mentorkou a inspirací ještě na dlouhou dobu poté. Madame Chic si vezme mladou... (více o eknize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
9.
Suzanne McNeill  ·  Ikar CZ (2016)
Zhotovte si i vy originální šperky v bohémském stylu, jen za použití konopného provázku, korálků a špetky fantazie! Technika drhání, používaná již ve starověkém Egyptě, nabízí nepřeberné množství nápadů – náhrdelníků, náramků či nákotníků v zářivých... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Bernhard Roetzel  ·  Slovart CZ (2015)
Průvodce stylem pro muže objasňuje základní, všeobecně platné a dlouhodobě uznávané zásady dobrého stylu oblékání pro každého muže a nabízí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
HarperCollins Publishers (2002)
Men lavished more money on their clothes during the last 25 years than ever before in history... (více o knize)
Naše cena: 1 197 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
It EN
Alexa Chung  ·  Penguin Books (2014)
With influences that range from Jane Birkin to Mick Jagger, Alexa Chung is a unique fashion icon. Her first book, It, provides her legion of fans with a long-awaited inside look at her world... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Lisa Chaney  ·  Eroika (2016)
NA SKLADĚ (1)
Gabrielle Chanelová (1883–1971) alias Coco Chanel se vyšvihla z chudých poměrů, dosáhla jedinečného společenského úspěchu, způsobila revoluci v dámském odívání a stala se nejvlivnější módní návrhářkou 20. století. Nový život (více o knize)
Naše cena: 472 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
14.
Veronika Jonášová  ·  Mladá fronta (2016)
V čem se inspirovat od Berlíňanek, nejsvobodnějších žen světa? Nepotřebujete naditou peněženku, stačí, když okoukáte pár triků a fíglů, a můžete s lehkostí vyšperkovat nejen svůj šatník, ale proměnit i svůj životní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Valeria Manferto de Fabianis  ·  Slovart CZ (2013)
(1)
Ľudia väčšinou módu považujú za niečo pominuteľné, prchavé. Niektoré mená a niektoré výtvory sa však do jej histórie nezmazateľne zapísali a v rôznom ohľade zmenili... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI AKCE (2)
Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 69%) ihned ke stažení
17.
Rachel Zoe  ·  Little, Brown (2014)
An unparalleled fixture in the fashion world, Rachel Zoe is a distinguished stylist, editor and designer, renowned for her effortless take on glamour. Her illustrious career has flourished as she has continually proven herself to be ... (více o knize)
Naše cena: 620 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Mireille Guiliano  ·  Ikar CZ (2015)
Autorka patří mezi ty Francouzky, které jsou údajně nešťastnější mezi pětašedesátkou a sedmdesátkou. Už nemusí hledat práci, nedychtí po kariéře, mají stálé přátele, zavedenou domácnost a umí přijímat libůstky... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Megan Hess  ·  Hardie Grant (2014)
NA SKLADĚ
From Ms Hepburn's elegant black shift to Lady Gaga's meat gown, The Dress relives the marvellous and unforgettable dresses of fashion: think Liz Hurley's safety-pin ensemble, Princess Di's never-ending wedding dress, ... (více o knize)
Naše cena: 537 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Robert O´Byrne  ·  Ikar CZ (2014)
Dokonale oblečený džentlmen je neocenitelný průvodce bludištěm moderního odívání. S vtipem a spolu s řadou informací nabízí praktické rady ohledně toho, co si na sebe vzít při každé příležitosti, od zaměstnání po svatbu,... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 31

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička